Zamknij

5 znaków zodiaku, które mogą liczyć na wakacyjny romans! Czy tego lata twoje serce zabije szybciej?

30.06.2020 12:54
Zakochana para w wakacje na plaży
fot. Shutterstock

Czy tego lata się zakochasz? 5 znaków zodiaku, które mają szansę na wakacyjny romans!

Lato, wakacje, morze, piasek, zachody słońca. Letnie dni i wieczory sprzyjają wakacyjnym miłościom. Wiele osób marzy o tym, żeby zakochać się latem i przeżyć wakacyjny romans. Nie wszystkim jednak jest to dane. Są jednak takie znaki zodiaku, które w tym roku mają na to wyjątkowe szanse! Okazuje się, że istnieje aż 5 znaków zodiaku, którym gwiazdy tego lata sprzyjają w miłości. Zobaczcie, czy wy też znajdujecie się w tej grupie szczęściarzy!

Zobacz także: Uważaj na te 3 znaki zodiaku. One lubią rozbijać związki! 

Wakacje 2020: znaki zodiaku, które mają szansę na letni romans

Jakie znaki zodiaku mają szansę na to, żeby ich serce zabiło szybciej w te wakacje? Portal Wizaż.pl przygotował listę! Sprawdźcie, czy też na niej jesteście.

1. Byk

Byk w tym roku zdecydowanie potrzebuje oderwania od rzeczywistości. Dlatego też wybierzesz się na urlop, próbując zapomnieć za wszelką cenę o obowiązkach. A najlepszym ku temu sposobem jest poznanie kogoś fascynującego. To może zakończyć się gorącym romansem. 

2. Bliźnięta

Bliźnięta marzą o odrobinie szaleństwa. Dlatego też w te wakacje zamierzają postawić na tę bardziej rozrywkową stronę swojej natury. Przelotne romanse to jeden z planów, które podejmą latem. Tym samym zamierzają po prostu dobrze się bawić i poczuć szybsze bicie serca. 

3. Rak

Rak ma bardzo romantyczną duszę. A nic tak nie napawa romantyzmem jak letnie wieczory. Dlatego też i tym razem wyruszy w podróż po przygody i... szybsze bicie serca. Zwłaszcza, że nowa osoba w ich życiu może wprowadzić potrzebny koloryt na cały rok!

4. Lew

Lew zawsze czuje się dobrze w lecie. W wakacje będziesz bardzo pewny siebie i zdobędziesz każdego, o kim zamarzysz! Nie wspominając już o tym, że ty po prostu uwielbiasz rozkochiwać innych w sobie, a to dla ciebie najlepszy sposób na letnią przygodę. Dzięki temu zapomnisz o całym świecie. 

5. Koziorożec

Koziorożec na ogół jest bardzo poukładany, ale lato wywołuje w nim nowe emocje, dzięki którym pokazuje swoją drugą naturę. Dlatego też na wakacjach staniesz się prawdziwym uwodzicielem. Płomienny romans może pozostać w twoim życiu nawet na dłużej. 

Zobacz także: Oto najlepsza data na ślub. Okazuje się, że została zapisana w gwiazdach! 

Z którym znakiem zodiaku powinieneś się związać? Sprawdź, kto jest miłością twojego życia!  

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?