Zamknij

Te znaki zodiaku najczęściej nie zdają matury. Mają najgorsze wyniki

30.11.2021 11:45
Młodzież
fot. Shutterstock

Osoby spod tych znaków zodiaku nie radzą sobie ze zdawaniem egzaminów i często muszą podchodzić do nich po kilka razy. Matura to dla nich traumatyczne przeżycie.

Właściciele tych znaków zodiaku często są skazani na maturę poprawkową. W czasach studiów też nie radzą sobie za dobrze ze zdawaniem egzaminów. 

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Te znaki zodiaku najczęściej nie zdają matury

Przedstawiciele tych znaków zodiaku uzyskują słabe wyniki na egzaminach i często muszą podchodzić do nich jeszcze raz. Ich osobowość uniemożliwia im wykazanie się wiedzą, bowiem albo nie potrafią potraktować matury poważnie, albo nie potrafią zapanować nad stresem w dniu sprawdzianu.

Te znaki zodiaku mają najgorsze wyniki na egzaminach

Osoby spod tych znaków zodiaku mogą nie zdać matury albo oblać egzamin na studiach:

Waga

Waga jest niezwykle inteligentnym znakiem zodiaku, ale często wątpi w siebie. Chce wypaść jak najlepiej i zależy jej na tym, by wszystko przebiegało w miłej atmosferze. Źle radzi sobie ze stresem, bo jest na to zbyt wrażliwa. Dlatego sytuacje związane z egzaminami łatwo wyprowadzają ją z równowagi psychicznej. Nawet jeśli długo się do nich przygotowywała, może nie uzyskać pozytywnego wyniku.

Baran

Ruchliwy i niecierpliwy Baran ma spory problem z tym, żeby wytrzymać kilka godzin przy pisaniu egzaminu, który uważa za nudny. Jego zdaniem matura w żaden sposób nie świadczy o wartości człowieka i ani rodzice, ani nauczyciele nie będą w stanie mu tego wmówić. Pragnie więc jak najszybciej rozwiązać zadania i wyjść z sali. Nie obchodzi go nawet to, jaki wynik uzyska.

Strzelec

Strzelec nie ma w sobie wystarczająco dużo samodyscypliny, by systematycznie uczyć się do matury. Zamiast tego powtarza materiał na wyrywki, często na ostatnią chwilę. Nawet gdyby uczył się przez cały rok, i tak by wszystko zapomniał. Jest zbyt roztrzepany, żeby skupiać się na sprawach związanych ze szkołą. Lubi uciekać w świat marzeń i nie potrafi żyć bez codziennych przygód.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.