Zamknij

W tym tygodniu powinniśmy uważać na swoje miłosne fantazje. Mogą się spełnić szybciej, niż sądzimy

30.06.2022 09:33
Zakochani
fot. Shutterstock

Nów Księżyca wypadający na tle gwiazdozbioru Raka to najbardziej romantyczny czas w roku. Jego działanie będziemy odczuwać przez kilka nadchodzących dni.

Pod wpływem obecnej fazy Księżyca możemy wprowadzić spore zmiany do swojego życia uczuciowego. To od nas zależy, czy stanie się ono szczęśliwsze.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Nów Księżyca w Raku - przełom czerwca i lipca 2022 roku

Rak często ucieka od rzeczywistości w świat fantazji. Jego wyobrażenia nie zawsze się spełniają, ale podczas pełni i nowiu dzieje się to bardzo często.

To jeden z dwóch znaków zodiaku, którymi nie opiekuje się planeta Układu Słonecznego. Lew jest wspierany przez Słońce, a Rak przez Księżyc. W astrologii nasz satelita jest patronem wszystkiego, co tajemnicze i ukryte. Informuje o tym, że pomiędzy marzeniem a rzeczywistością występuje cienka granica. Podczas fazy nowiu możemy się o tym przekonać - ale nie wszyscy robią to świadomie.

Podczas nowiu w Raku warto pamiętać o istnieniu prawa przyciągania. Właśnie wtedy mamy największe szanse na to, by nasze wizje się spełniły.

W tym tygodniu powinniśmy uważać na swoje miłosne fantazje. Mogą się spełnić szybciej, niż sądzimy

Jak skorzystać z wpływu obecnej fazy Księżyca? Oto wskazówki astrologów:

1. Pozbądź się lęku i czarnych myśli

Nie jest to odpowiedni czas na wyobrażanie sobie najbardziej pesymistycznej wersji wydarzeń, jakie nas czekają. Jeśli poddamy się teraz obawom, możemy zacząć myśleć o nich na tyle często, że niechcący doprowadzimy do ich realizacji. W najbliższych dniach powinniśmy zaufać temu, że Wszechświat ma nas w opiece. Im częściej będziemy się uśmiechali, tym więcej miłych doświadczeń przyciągniemy do swojego życia.

2. Wystrzegaj się krytyki

Relacje miłosne w sezonie zodiakalnego Raka rozwijają się w wyjątkowy sposób. Para zakochanych może wyznać sobie uczucie, a następnie na pewien czas przestać się ze sobą kontaktować. W lipcu większość z nas zaczyna odczuwać strach przed miłością, ale jednocześnie nieustannie o niej marzy. Robimy więc krok do przodu, po czym potrzebujemy na krótko się wycofać. Jeśli nasz wymarzony partner zacznie się tak zachowywać, nie powinniśmy go za to oceniać. W ten sposób możemy sprawić, że zamknie się w sobie.

3. Niczego nie udawaj

Na początku lipca warto pamiętać także o tym, by unikać kłamstw i prowadzenia miłosnej gry. Każdy przejaw fałszu będzie teraz łatwy do wykrycia. Nawet jeśli nie zostaniemy przyłapani na oszustwie, może się ono obrócić przeciwko nam. Sezon Raka sprzyja przyjęciu szczerej i otwartej postawy w miłości. Druga strona w relacji doceni to, że przełamaliśmy lęk i postanowiliśmy powiedzieć o swoich uczuciach.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?