Zamknij

W tym tygodniu musimy uważać na słowa. Astrologowie: "Grożą nam nieprzyjemne konsekwencje"

08.08.2022 11:13
Zakochani
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy na 8-14 sierpnia 2022 roku zawiera w sobie ostrzeżenie przed pewnymi zachowaniami. Warto teraz ich unikać.

Jak podaje astroserwis.com, nadchodzące dni będą pełne napięcia. Wszystkie znaki zodiaku poczują, że stały się bardziej nerwowe i rywalizują z innymi. Sprawdź, jak sobie z tym poradzić.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Horoskop tygodniowy na 8-14 sierpnia 2022 roku

12 sierpnia czeka nas pełnia Księżyca w Wodniku. Wywoła to wiele intensywnych emocji, przez co zaczniemy zachowywać się impulsywnie i gwałtownie reagować na wszelkie zmiany. Poczują to przede wszystkim Lwy, ale także Byki, Skorpiony i Wodniki. W ich życiu może się teraz pojawić wiele nagłych i zaskakujących decyzji.

W tym tygodniu musimy uważać na słowa. "Grożą nam nieprzyjemne konsekwencje"

Astrologowie ostrzegają w tym tygodniu przed trudnościami w komunikacji. Zobacz, czego lepiej nie robić:

1. Uważaj na dumę

W sezonie Lwa wszystkie znaki zodiaku zaczynają go naśladować - instynktownie czują, że również pragną zostać królem dżungli. Zachowania, które przychodzą mu naturalnie, są jednak zbyt trudne do wprowadzenia w życie. Nie każdy potrafi z taką łatwością porozumiewać się z innymi, z odwagą wyrażać swoje myśli i uczucia, a także sięgać po swoje cele. Wiele znaków zodiaku dopada przez to frustracja i zaczynają rywalizować ze wszystkimi osobami w swoim otoczeniu. Zraniona duma popycha wtedy do tego, by zaatakować kogoś jeszcze mocniej.

2. Mów prawdę

Wodnik i Lew to znaki zodiaku, które nienawidzą fałszu. Wyczują kłamstwo od razu i nie da się nimi manipulować. Od razu dostrzegają intrygi w swoim towarzystwie, ale trzymają się od nich z daleka. Szybko tracą szacunek do osób, które starają się udawać kogoś, kim nie są. W nadchodzących dniach powinniśmy więc uważać, bo podczas pełni Księżyca wiele ukrytych informacji ujrzy światło dzienne, przez co możemy stracić bliskich.

3. Otwórz się na miłość

Zodiakalny Lew opiekuje się sercem. Pomaga przełamać strach i wyrazić swoje uczucia. Jego wartości to rodzina, przyjaźń i miłość partnerska. Zależy mu na stworzeniu swojego "stada", a potrafi o nie zadbać jak nikt. Pamięta przy tym, że powinien otrzymać coś w zamian. W połowie tygodnia zaczniemy więc przyglądać się swoim relacjom i sprawdzimy, które są oparte na głębokiej więzi.

Jeśli relacje i umowy bazują głównie na zależności, manipulacji lub szantażu, to wyjdzie teraz na jaw. Z drugiej strony okaże się, które więzi są prawdziwe, autentyczne i żywe - czytamy na astroserwis.com.

Powinniśmy jednak uważać na swoje emocje. Wypowiedziane teraz słowa będą miały ogromną moc, więc naszym zadaniem jest zadbane o swoje i cudze granice. Jeśli kogoś teraz skrzywdzimy, może już nigdy nam nie zaufać.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?