Zamknij

W tym tygodniu możemy nieco zaszaleć. Astrologowie: "Pojawią się pokusy nie do odparcia"

27.06.2022 09:33
Zakochani
fot. Shutterstock

Horoskop tygodniowy od 27 czerwca do 3 lipca 2022 roku wskazuje, że w najbliższym czasie sprawy nabiorą tempa. Choć będziemy teraz działać instynktownie, powinniśmy myśleć o konsekwencjach naszego postępowania.

Pod wpływem nowiu Księżyca w Raku i koniunkcji Marsa z Plutonem w tym tygodniu staniemy się skłonni do ryzykownych zachowań. Warto wziąć pod uwagę rady astrologów, by nie popełnić błędu.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Horoskop tygodniowy od 27 czerwca do 3 lipca 2022 roku

Nadchodzący tydzień upłynie nam pod znakiem nowiu Księżyca. Choć wypada on w łagodnym znaku Raka, może okazać się dla nas bardzo intensywny. Wszystko za sprawą Marsa, który wywrze na nas silny wpływ.

Pojawią się pokusy nie do odparcia, naszą uwagę zaabsorbuje temat kontroli, presji oraz walki o władzę. Będzie gorąco! - czytamy na astroserwis.com.

W tym tygodniu możemy nieco zaszaleć. Astrologowie: "Pojawią się pokusy nie do odparcia"

Horoskop tygodniowy od 27 czerwca do 3 lipca 2022 roku zapowiada, że zainteresują nas teraz dwa tematy: miłość i walka. Oto rady astrologów na nadchodzący czas:

1. Pomyśl o partnerstwie

Nów w Raku to wspaniały czas dla zakochanych. Jeśli łączy ich prawdziwe uczucie, stanie się ono silniejsze. Złożone teraz deklaracje zdecydują o przyszłości, a plany będą trwałe. Dwie osoby, które pragną zbudować razem szczęśliwy związek, otrzymają teraz wsparcie ze strony gwiazd. Jednak te relacje, które opierają się na fałszywych podstawach, nie będą się dobrze układały. Mogą pojawić się konflikty, a wszelkie kłamstwa wyjdą na jaw.

2. Uważaj na rywalizację

Nie wszyscy wpadną teraz w rozmarzenie, by snuć wizje na temat spełnionej miłości. Będą też i tacy, którzy pod wpływem Marsa nabiorą ochoty do walki albo przełamania tabu. W tym tygodniu możemy chcieć szokować, prowokować innych do reakcji albo próbować narzucić im swoją dominację. Aby uniknąć konfliktów, warto traktować innych na równi ze sobą. Okazywanie komuś wyższości przyniesie zły skutek. Wszystkie znaki zodiaku w tym tygodniu będą się bronić, gdy poczują nad sobą czyjąś kontrolę.

3. Pozwól sobie na odrobinę szaleństwa

Obecny układ gwiazd najbardziej wspiera nieco zwariowane pomysły, które są związane z dążeniem do miłości albo podtrzymywaniem przyjaźni. Nawet niewinne wygłupy w rodzinnym gronie mogą teraz poprawić nam nastrój i sprawić, że więź z bliskimi stanie się silniejsza. Jeśli chcemy wyrazić swoje przywiązanie do kogoś, powinniśmy mu pokazać, że w żaden sposób nie chcemy go ograniczać i akceptujemy go takim, jakim jest.

Te znaki zodiaku, które od dawna mają się ku sobie, ale dotąd nie miały odwagi sobie o tym powiedzieć, teraz nie będą w stanie zwalczyć tej pokusy i oszaleją na swoim punkcie. W tym tygodniu warto podjąć ryzyko i wyznać komuś uczucia.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?