Zamknij

W tym tygodniu lepiej uważać na tę jedną rzecz. Astrologowie ostrzegają przed niepowodzeniami

05.09.2022 09:38

Horoskop tygodniowy na 5-11 września 2022 roku zawiera w sobie ważną przestrogę. Warto się do niej zastosować, by uniknąć zawodu.

Kobieta
fot. Shutterstock

W nadchodzącym tygodniu pełnia Księżyca w Rybach 10 września 2022 wywrze silny wpływ na wszystkie znaki zodiaku. Jak podaje astroserwis.com, nie jest to dobry czas na inicjowanie nowych przedsięwzięć i rozpoczynanie znajomości.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Horoskop tygodniowy na 5-11 września 2022 roku

Horoskop na ten tydzień zapowiada, że najbliższe dni upłyną nam dość spokojnie. Stanie się tak jednak tylko pod pewnym warunkiem. To najlepszy czas na to, by odrobinę zwolnić i zastanowić się nad swoją sytuacją, a także uporządkować swoje sprawy. Nie powinniśmy teraz niczego rozpoczynać ani przyspieszać żadnych projektów. Brak cierpliwości i zdrowego rozsądku to teraz bardzo poważny błąd.

W tym tygodniu lepiej uważać na tę jedną rzecz. Astrologowie ostrzegają przed niepowodzeniami

Jak powinniśmy postępować w tym tygodniu, by nie narobić sobie kłopotów? Oto wskazówki astrologów:

1. Z niczym się nie spiesz

W ciągu kilku najbliższych dni nie warto się spodziewać żadnych rozstrzygnięć. Nikt z nas nie będzie w stanie dokonać wyboru w ważnej sprawie, a presja z zewnątrz wprowadzi jedynie dodatkowe utrudnienia. To czas, w którym cierpliwość stanie się naszą największą siłą. Jeśli się na nią zdobędziemy, zyskamy szansę na sukces w przyszłości.

2. Nie oceniaj pochopnie

Zamiast wyciągać wnioski na podstawie niewielkiej ilości informacji, powinniśmy teraz gromadzić wiadomości w interesującej nas sprawie. Dzięki temu zyskamy przewagę nad otoczeniem. Podczas gdy inni mogą się kierować skrajnymi emocjami, my możemy zachować spokój i wykazać się zmysłem obserwacji. Im bardziej będziemy teraz neutralni, tym więcej skorzystamy w najbliższym czasie.

3. Wprowadź porządek

Za sprawą zbliżającej się pełni Księżyca w naszym życiu może zapanować chaos. Poczujemy się zdezorientowani i trudno nam będzie skupić uwagę. Dobrym pomysłem jest zadbanie o dom - jeśli w najbliższych dniach uporządkujemy tę przestrzeń, nasze myśli się rozjaśnią. Będziemy wiedzieli, co powinniśmy zrobić.

4. Nie działaj pod wpływem emocji

Nic dobrego nie przyjdzie nam teraz z tego, że spontanicznie wyrazimy swoje uczucia. Ilekroć postanowimy komuś coś powiedzieć, choć intuicja będzie podpowiadała nam, by tego nie robić, pożałujemy swojego zachowania. Wszystkie dyskusje przeprowadzane pod wpływem emocji doprowadzą teraz do głębokich nieporozumień i rozstań. Jeśli chcemy utrzymać ważną dla nas relację, powinniśmy teraz unikać nieprzemyślanych rozmów.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?