Zamknij

W nadchodzących dniach warto zachować czujność. Astrologowie: "Mogą nastąpić istne cuda"

17.05.2022 12:01
Kobieta
fot. Shutterstock

Horoskop na drugą połowę maja wskazuje, że przyszłość może być pełna niespodzianek. Sprawdź, na co warto się przygotować.

Polska jasnowidzka twierdzi, że w ostatnich dniach maja 2022 roku to my sami zdecydujemy o tym, co nas spotka. Astrologowie dają jednak do zrozumienia, że czekają nas niespodziewane zdarzenia, które wiele zmienią w naszym życiu.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są zbyt leniwi, by starać się o kobietę. Wolą oddać jej inicjatywę

Horoskop po zaćmieniu Księżyca 16 maja 2022 roku

Zaćmienie Księżyca 16 maja 2022 roku wywołało wiele emocji. Niektóre relacje musiały się zakończyć, a te, które przetrwały, przeszły poważną próbę. Wiele osób spędziło ten czas izolując się od ludzi - walczyliśmy z niepokojem, bezsennością i zmęczeniem. Teraz, gdy sezon zaćmień się skończył, powinniśmy zadbać o odpoczynek. Co nas czeka w drugiej połowie miesiąca? Jak podaje astroserwis.pl, nadchodzące dni mogą nas zaskoczyć.

W nadchodzących dniach warto zachować czujność. Astrologowie: "Mogą nastąpić istne cuda"

Jakie energie będą pojawiały się w naszym życiu w najbliższych dniach? Oto wskazówki astrologów:

1. Wnioski i spostrzeżenia

Naszym zadaniem będzie teraz przede wszystkim gromadzenie informacji. Musimy podsumować to, co wydarzyło się w ostatnich tygodniach, a następnie pozyskać nowe wiadomości i poszerzyć swój punkt widzenia na ważne dla nas sprawy. Dzięki temu zyskamy jasny obraz sytuacji i lepiej zrozumiemy, w jakim kierunku dążymy. Warto być teraz odważnym, nie bać się podejmować wyzwań i korzystać z inspiracji, jakie staną na naszej drodze. Jak twierdzą astrologowie, będziemy mieć w sobie teraz lekkość i siłę - przestaniemy odczuwać strach przed problemami i nareszcie zaczniemy działać.

Mogą nastąpić istne cuda - czytamy na astroserwis.pl.

2. Czas na miłość

Koniunkcja Marsa i Neptuna w połowie tygodnia skieruje naszą uwagę na sprawy miłosne. Pary porzucą rutynę i zrobią razem coś, co pomoże im pogłębić więź i połączenie, a single mogą poznać kogoś, z kim stworzą szczęśliwy związek. To dobry moment na wyjaśnianie nieporozumień, rozwiązywanie konfliktów i szukanie zgody. Choć retrogradacja Merkurego może nam teraz utrudniać wyrażanie emocji, z pewnością nie przeszkodzi ludziom, którzy naprawdę do siebie pasują.

3. Nowe otwarcie

W drugiej połowie tygodnia zaczniemy skupiać się na konkretach. Według astrologów jest to idealny czas na praktyczne działania, dążenie do celu i pracę nad ważnym projektem. Z łatwością narzucimy sobie teraz dyscyplinę i dzięki temu będziemy mieli szansę na odniesienie sukcesu. To, co jeszcze jakiś czas temu wydawałoby się nam zbyt trudne, będziemy w stanie zrobić w ciągu jednego dnia. Im więcej znajdziemy w sobie odwagi, tym więcej uda nam się osiągnąć.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?