Zamknij

Uważaj na te 3 znaki zodiaku. One lubią rozbijać związki!

23.06.2020 11:25
znaki zodiaku
fot. Shutterstock

Jeśli znasz osoby o tych znakach zodiaku i jesteś w związku, powinieneś uważać. Te 3 znaki zodiaku lubią rozbijać cudze związki.

Nie wszystkie znaki zodiaku tworzą długoletnie związki. Niektóre wręcz przeciwnie, wcale ich nie szukają. Poznaj 3 znaki zodiaku, które lubią rozbijać związki innym i ustrzeż się przed tym.

Te 3 znaki zodiaku lubią rozbijać związki

Strzelec

Osoby spod znaku Strzelca tryskają energią, a także nie mogą usiedzieć w miejscu. Strzelce nie lubią tworzyć stałych związków, ponieważ nudzi je rutyna. Wolą przygody i ryzyko, to właśnie wtedy czują największą adrenalinę. Jeśli jesteście w stałym związku i przyjaźnicie się z osobą spod tego znaku zodiaku, lepiej uważajcie!

Wodnik

Wszystkie Wodniki są bardzo pewne siebie. Lubią zdobywać płeć przeciwną, nawet jeśli ta jest zajęta. Jeśli Wodnik postawi sobie cel, będzie dążyć do niego, aby w pełni go osiągnąć. Wodniki nie mają żadnych skrupułów, dlatego lepiej na nie uważać. 

Bliźnięta

Osoby spod znaku Bliźniąt bardzo często działają pod wpływem impulsu. Ich ekstrawertyczna natura nie pozwala im usiedzieć na miejscu. Bliźnięta lubią być w centrum zainteresowania, dlatego bardzo często specjalnie wywołują zamieszanie wokół własnej osoby. Bardzo często Bliźnięta, aby osiągnąć swój cel, łapią się wszystkiego, czego tylko mogą.

Wierzycie w horoskopy i charakterystykę znaków zodiaku?

Zobacz także: Horoskop miesięczny na styczeń 2020. Sprawdź, co przyniesie ci początek roku!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?