Zamknij
Człowiek w masce przeciwgazowej z wyciągniętą do przodu ręką
12 Zobacz galerię
fot. Shutterstock

Nie z każdym potrafimy się porozumieć. Niektóre relacje mogą być dla nas wręcz toksyczne. Sprawdź, którego znaku zodiaku powinieneś się wystrzegać.

Znacie takie osoby, z którymi po prostu nie potraficie się dogadać? Przy każdym spotkaniu wynika z waszej rozmowy więcej złego niż dobrego? Spokojnie. To nie oznacza, że jesteście aspołeczni lub coś jest nie tak z waszym rozmówcą. Po prostu nie nadajecie na tych samych falach i to do tego stopnia, że kontakt między wami zaczyna się robić toksyczny.

Toksyczne znaki zodiaku

O tym, kto jest dla nas toksyczny decydować może data urodzenia. Nie wszystkie znaki zodiaku mogą żyć ze sobą w zgodzie. Kontakt niektórych ze sobą może być wręcz uciążliwy. Chodzi o to, że pewne cechy charakteru danego znaku zodiaku zaczynają zgrzytać w połączeniu z osobowością drugiego znaku zodiaku. Nie od dziś wiadomo natomiast, że to, pod jaką gwiazdą się urodziliśmy, ma ogromny wpływ na naszą osobowość.

Okazuje się zatem, że każdy z nas ma taki znak zodiaku, którego powinien unikać. Oczywiście nie chodzi o to, żeby teraz z niektórymi znajomymi stracić kontakt. Po prostu przed spotkaniem z takim człowiekiem lepiej uzbroić się w cierpliwość i starać się unikać drażliwych tematów. A ograniczenie kontaktu też może być dobrym pomysłem. Oto najbardziej toksyczne znaki zodiaku przypisane do twojej daty urodzenia.

Zobacz także: Te 4 znaki zodiaku są agresywne! Lepiej na nie uważać