Zamknij

Ten weekend nie będzie łatwy dla zodiakalnych Lwów. Będą musiały dokonać wyboru w miłości

30.04.2021 11:17
Kobieta
fot. Shutterstock

Horoskop na nadchodzący weekend dla Lwów zapowiada, że największe znaczenie w ich życiu będą miały teraz sprawy uczuciowe. Czas podjąć ważną decyzję.

Zodiakalne Lwy w najbliższych dniach niespodziewanie znajdą się w centrum zainteresowania. Będą musiały dokonać wyboru, komu chcą dać szansę w miłości.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku kochają zwierzęta. Chętnie przygarną kota lub psa

Horoskop na weekend dla Lwa

Horoskop weekendowy dla Lwów podpowiada, by przygotowały się na prawdziwą rewolucję w miłości. Za sprawą Urana nagle zwrócą na siebie uwagę wielu adoratorów. Pojawi się szansa na powrót do eks, stworzenie nowego związku, płomienny romans...

Lwy nie będą wiedziały, na co powinny się zdecydować. Co radzą im gwiazdy? Sprawdźcie.

Lwy będą musiały dokonać wyboru w miłości

Horoskop na maj dla Lwa wymaga od tego znaku zodiaku, by zaczął wreszcie dbać o siebie. W ostatnim czasie skupiał się przede wszystkim na zadowalaniu innych. Trygon Słońca z Uranem sprawi, że Lwy znajdą się w zupełnie nowej sytuacji. Nagle wszyscy zaczną interesować się ich uczuciami i dbać o ich potrzeby.

Jeśli partner ich zaniedbywał, teraz zacznie się starać. Ktoś, kto odszedł bez słowa, wróci z przeprosinami. Dawni adoratorzy odezwą się z pytaniem: "Co słychać?" i zaproszeniem na randkę. Wiele zodiakalnych Lwów w marcu i w kwietniu miało wrażenie, że nikogo nie obchodzą. Zmiana, która teraz nastąpi, wywoła u nich zagubienie.

W pierwszym odruchu mogą uznać, że muszą poświęcić swój czas wszystkim naraz. Szybko jednak sobie uświadomią, jak bardzo jest to męczące. Każda rozmowa będzie od nich wymagała zmierzenia się z innymi emocjami. Zrozumieją, że powinny się teraz skupić na tylko jednej relacji.

Jak podjąć decyzję? Gwiazdy podpowiadają, by uważnie obserwować zachowanie innych osób. To pomoże odgadnąć, jakie mają intencje. Lwy powinny wybrać osobę, która jest skłonna zaangażować się w pracę nad związkiem i chce dać od siebie jak najwięcej.

Zobacz także: Zodiakalny Byk po rozstaniu. Zobacz, czego się spodziewać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?