Zamknij

Ten tydzień odnowi stare urazy i winy. Astrologowie zapowiadają bolesne chwile

03.10.2022 09:43

Horoskop tygodniowy na 3-9 października 2022 roku wskazuje, że początek jesieni może być dla nas trudny. Zobaczcie, na co warto szczególnie uważać.

Kobieta
fot. Shutterstock

Pierwsze dni jesieni 2022 roku są trudnym okresem dla wszystkich znaków zodiaku. Są jednak sposoby na to, by zadbać teraz o siebie. Astrologowie dostarczają wskazówek dotyczących tego, jak powinniśmy postępować.

Zobacz także: Pary spod tych znaków zodiaku rozstają się bez słowa. Nie składają sobie żadnych wyjaśnień

Horoskop tygodniowy na 3-9 października 2022 roku

Według horoskopu na jesień 2022 roku ten tydzień nie będzie należał do udanych. Za sprawą retrogradacji Merkurego czujemy się zmęczeni i zagubieni, a na dodatek odczuwamy już wpływ zbliżającego się zaćmienia Słońca. Pełnia Księżyca w ognistym znaku Barana może się więc okazać wydarzeniem, które doprowadzi nas na skraj wytrzymałości.

Energetyczne apogeum tego tygodnia przypada w niedzielę podczas pełni w znaku Barana. Teraz do głosu dochodzą stare rany i urazy oraz cierpienie, za które sami nie ponosimy winy. W efekcie poczujemy bezsilność wobec zaistniałej sytuacji - podaje astroserwis.com.

Ten tydzień odnowi stare urazy i winy. Astrologowie zapowiadają bolesne chwile

Horoskop tygodniowy na 3-9 października 2022 roku zawiera w sobie przestrogę przed pewnymi zachowaniami. Oto, czego lepiej teraz nie robić.

1. Powstrzymaj się od działania

W najbliższym czasie wielu z nas może odczuwać frustrację. Poczujemy, że stoimy w miejscu i koniecznie chcemy wprowadzić do swojego życia jakieś zmiany. Będziemy jednak zmuszeni zauważyć, że pomiędzy naszymi oczekiwaniami a rzeczywistością znajduje się ogromna przepaść. Szczególnie w relacjach z innymi pojawią się przykre rozczarowania. Ktoś może zachować się zupełnie inaczej, niż byśmy tego chcieli.

Jeśli uda nam się spojrzeć na tę sprawę obiektywnie, będziemy mieli okazję wyjaśnić z kimś nieporozumienia w szczerej, otwartej rozmowie. Wielu z nas jednak nie znajdzie sposobu, by się na to zdobyć. Bolesne wspomnienia przesłonią nam teraźniejszość. Lepiej więc powstrzymać się od podejmowania decyzji.

2. Znajdź sposób na uczucie bezradności

Ilekroć odkrywamy, że nasze oczekiwania nie zostaną przez kogoś spełnione, dopada nas poczucie, że jesteśmy bezsilni. Możemy doświadczyć tego stanu zarówno przez wzgląd na zachowanie osoby, z którą łączy nas relacja partnerska, jak i przez przyjaciół. Zamiast dążyć do tego, by cokolwiek teraz zmienić, powinniśmy zadbać o swoją psychikę.

W nadchodzących dniach pojawi się wiele okazji do sprawdzenia, jak radzimy sobie z rozczarowaniem. Czy bierzemy cudze zachowanie osobiście? Czy potrafimy zrozumieć, że druga strona ma własny punkt widzenia? Czy nasze przekonania z przeszłości wywierają wpływ na to, jak interpretujemy obecną sytuację? Warto odpowiedzieć sobie na te pytania. To może sprawić, że zmienimy podejście do danego problemu.

3. Rozładuj napięcie

Nadchodzący tydzień upłynie nam w oczekiwaniu na pełnię w Baranie. Ten znak zodiaku często odczuwa frustrację związaną z tym, że nie może osiągnąć tego, czego najbardziej pragnie. Jest porywczy, impulsywny i nieustannie odkrywa, że rzeczywistość przedstawia się inaczej, niż mu się wydawało.

Baran radzi sobie z narastającym napięciem, wykonując ćwiczenia fizyczne. Sport pomaga mu pozbyć się niechcianych myśli i poprawić swoje samopoczucie. Jeśli więc chcemy odzyskać teraz pewność siebie, powinniśmy wziąć z niego przykład.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?