Zamknij

Ten nów Księżyca będzie miał silny wpływ na nasze samopoczucie. Już jutro ważne zjawisko

27.07.2022 09:32
Księżyc
fot. Shutterstock

28 lipca 2022 roku na niebie wystąpi nów Księżyca w Lwie. Sprawdź, na co warto się przygotować.

Według astrologów lipcowy nów Księżyca jest jednym z najważniejszych w roku. Wynika to z tego, że wydarzenie to rozpoczyna okres związany ze zjawiskiem astrologicznym o potężnej mocy - Bramą Lwa, która będzie miała miejsce 8 sierpnia. Warto wiedzieć, co to oznacza.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Nów Księżyca w Lwie 28 lipca 2022 roku

Brama Lwa to zjawisko astrologiczne, które wywiera ogromny wpływ na wszystkie znaki zodiaku. W tym czasie Słońce w znaku Lwa łączy się z Syriuszem - gwiazdą, która nazywana jest Słońcem duszy.

Jak twierdzą astrologowie, na przełomie lipca i sierpnia w podświadomy sposób dążymy do wprowadzenia przełomowych zmian w naszym życiu. Będziemy chcieli zrezygnować ze wszystkiego, co nam już nie służy, a zamiast tego zaczniemy zmierzać w kierunku szczęścia. Jeśli jednak nie zapanujemy nad swoimi emocjami, możemy stać się nerwowi.

Horoskop na nów Księżyca 28 lipca 2022 roku dla wszystkich znaków zodiaku

Jak przygotować się na nadchodzącą fazę Księżyca? Oto rady astrologów:

1. Stwórz listę pragnień

Podczas nowiu Księżyca w Lwie uzyskamy dostęp do swojej intuicji. Podpowie nam, czego tak naprawdę pragnie nasze serce. Dzięki temu zaczniemy lepiej rozumieć, co mogłoby nas uszczęśliwić, a co od dawna nas ogranicza. Od 28 lipca do 8 sierpnia warto prowadzić pamiętnik i zapisywać to, o czym myślimy. Dowiemy się o sobie samych więcej niż kiedykolwiek.

2. Uważaj na nerwy

W najbliższym czasie zaczniemy jednocześnie wyraźniej odczuwać niewygodę we wszystkich układach, które nas unieszczęśliwiają. Możemy mieć problem z powstrzymaniem negatywnych emocji. Szczególnie Lwy powinny się teraz kontrolować, bo mogą powiedzieć o kilka słów za dużo. Mimo to warto zdawać sobie sprawę, że nasza intuicja się teraz nie myli - jeśli pokazuje nam, że jakaś relacja powinna się zakończyć, nie ma sensu w niej pozostawać.

3. Znajdź swoje największe marzenie

Astrologowie radzą, by nie koncentrować się na negatywnych emocjach, a zamiast tego spojrzeć w przyszłość z uśmiechem. W nadchodzących dniach powinniśmy wyobrazić sobie, jak naszym zdaniem wygląda szczęście. Co powinno się wydarzyć w ciągu kolejnego roku, abyśmy poczuli się spełnieni? Podczas nowiu Księżyca najłatwiej będzie nam sprawdzić, o czym tak naprawdę marzymy. Przed nadejściem 8 sierpnia powinniśmy zastanowić się nad tym, jak powinno wyglądać nasze życie. Intuicja podpowie, co w nim teraz zmienić.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?