Zamknij

Te znaki zodiaku boją się bliskości. Mogą zniknąć bez wyjaśnienia

17.02.2021 12:24
Zakochana para
fot. Shutterstock

Osoby spod tych znaków zodiaku potrafią zerwać znajomość zupełnie nagle. Nie tłumaczą swojego zachowania i ich odejście na zawsze pozostaje zagadką.

Ktoś przestał się do ciebie odzywać? Randka była udana, ale nigdy więcej się nie spotkaliście? Przyjaźń, która trwała od miesięcy, z dnia na dzień się zakończyła? Jeśli dotyczy to kogoś, kto ma jeden z tych znaków zodiaku, nie bierz tego do siebie. Może to wynikać z jego charakteru.

Zobacz także: Znaki zodiaku i seks. Jakimi kochankami są poszczególne znaki zodiaku?

Te znaki zodiaku zrywają znajomość bez wyjaśnienia

Osoby spod tych znaków zodiaku obawiają się bliskości i mają tendencję do zrywania znajomości bez słowa. Nie spodziewaj się, że wytłumaczą swoje zachowanie.

Waga

Waga rzadko wie, czego naprawdę chce. W relacjach z ludźmi często fantazjuje o tym, co mogłoby się wydarzyć. Jednak w rzeczywistym życiu szybko dopadają ją obawy, że nie będzie tak idealnie, jak sobie to wyobrażała. Z obawy przed rozczarowaniem ucieka, nie próbując nawet wyjaśniać, z jakiego powodu to robi.

Wodnik

Wodnik nade wszystko ceni sobie wolność i niezależność. Dopuszcza do siebie ludzi pod jednym warunkiem - chce mieć jak najwięcej swobody. Gdy tylko zauważy, że ktoś stawia mu jakieś wymagania, wymyka się bez słowa.

Lew

Zodiakalny Lew nie toleruje braku szacunku. Jeśli ktoś choć raz go obrazi lub okłamie, Lew nie ma ochoty kontynuować relacji. Jego duma nie pozwala mu na to, by wyjaśniać komuś, jak powinien być traktowany. Nigdy się do tego nie przyzna, ale boi się, że ktoś go zrani. Odchodzi nie oglądając się za siebie.

Strzelec

Strzelec z natury jest lekkoduchem. Bywa też bardzo zmienny. Dopóki znajomość kojarzy mu się z dobrą zabawą, nie widzi powodu, by zrywać z kimś kontakt. Nie przepada natomiast za poważnymi rozmowami. Kiedy pojawia się jakiś problem, zamiast go rozwiązać, najczęściej ucieka.

Zobacz także: Horoskop partnerski. Te znaki zodiaku tworzą najbardziej dobrane pary

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?