Zamknij

Te znaki zodiaku z pozoru wydają się nieprzystępne. W rzeczywistości są bardzo miłe

22.07.2021 13:42
Kobieta
fot. Shutterstock

Osoby spod tych znaków zodiaku często wzbudzają rezerwę w innych ludziach. Mają mocną osobowość, więc na początku znajomości trudno zgadnąć, czy można się z nimi zaprzyjaźnić. Dopiero przy bliższym poznaniu udowadniają, że zasługują na sympatię.

Właściciele tych znaków zodiaku często muszą się zastanawiać, dlaczego inni boją się do nich podejść i po prostu zacząć rozmowę. Nie zdają sobie sprawy z tego, jakie sprawiają wrażenie.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Te znaki zodiaku z pozoru wydają się nieprzystępne

Osoby spod tych znaków zodiaku onieśmielają ludzi w swoim otoczeniu. Czasem czują się samotne albo odrzucone, bo mało kto stara się nawiązać z nimi znajomość. Dopiero po jakimś czasie odkrywają, że ich zachowanie zostało źle zinterpretowane. Sprawdź, czy chodzi właśnie o ciebie.

Te znaki zodiaku są bardzo miłe, choć sprawiają inne wrażenie

Osoby spod tych znaków zodiaku udowadniają innym, że pozory mylą:

Baran

Jego nerwowość i wybuchowość są niemal legendarne. Baran rzeczywiście nie zawsze umie się powstrzymać przed wypowiedzeniem tego, co naprawdę myśli. Potrafi być niecierpliwy, natarczywy i odrobinę dziecinny. Jednak wszyscy, którym się wydaje, że zależy mu tylko na wywoływaniu konfliktów, mylą się w jego sprawie. Pomimo swojego trudnego charakteru Baran jest serdeczny i lojalny. 

Koziorożec

Koziorożec sprawia wrażenie osoby, której wszystko się udaje. Wiele znaków mu zazdrości - szczególnie te posiadające tendencję do użalania się nad sobą. Kiedy wolą poddać się swoim słabościom i nie starają się nad nimi zapanować, trzymają się jak najdalej od pracowitych Koziorożców. Boją się, że nie zostałyby przez nie zaakceptowane. Tymczasem ten znak zodiaku potrafi być bardzo wyrozumiały i nie ocenia ludzi bez wcześniejszego namysłu.

Lew

Lew rozgląda się wokół siebie wzrokiem władcy spoglądającego na swoje królestwo. Rzadko uśmiecha się przy tym z pobłażaniem. Najczęściej nieświadomie przyjmuje pozę dumnego monarchy, który w każdej chwili może skazać kogoś na śmierć. I chociaż w rzeczywistości nie skrzywdziłby nawet muchy, nieczęsto ma okazję nawiązać znajomość z kimś, kto sam przychodzi z inicjatywą.

Zobacz także: Mężczyzna Baran - co najbardziej lubi w kobietach? Sprawdź, jakiej partnerki szuka