Zamknij

Te znaki zodiaku wyśmiewają się z innych ludzi. Ich żarty są brutalne

24.11.2021 13:52

Osoby spod tych znaków zodiaku często stroją sobie żarty z osób w swoim otoczeniu. Rzadko są w stanie wyczuć, czego nie powinny robić, by nie przekroczyć granicy.

Kobiety
fot. Shutterstock

Właściciele tych znaków zodiaku nie potrafią powstrzymać się przed złośliwymi żartami. Często zdarza im się sprawiać ludziom przykrość tym, co mówią. 

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Te znaki zodiaku wyśmiewają się z innych ludzi

Przedstawiciele tych znaków zodiaku czują się lepsi od ludzi w swoim otoczeniu i dowartościowują się poprzez wyśmiewanie się z nich. Zarówno cudze wady, jak i słabości czy problemy, są dla nich powodem do żartów. Nie uważają, żeby w ich wypowiedziach było coś niestosownego.

Te znaki zodiaku żartują z innych w brutalny sposób

Osoby spod tych znaków zodiaku często wyśmiewają się z innych:

Bliźnięta

Bliźniak lubi plotkować i wymieniać się informacjami na temat ludzi w swoim otoczeniu. Im są zabawniejsze, tym lepiej. Nie tylko więc powtarza innym wstydliwe informacje na czyjś temat, lecz także ma skłonność do tego, by dopowiedzieć czasem do tych historii parę słów od siebie. Uważa, że odrobina koloryzowania nie zaszkodzi, jeśli dzięki temu ktoś może uznać go za mistrza dowcipu.

Skorpion

Skorpion bywa czasem dość jadowity. Choć ten znak zodiaku ma wiele zalet, jedną z jego wad jest to, że lubi się wyzłośliwiać. Czuje się zadowolony szczególnie wtedy, gdy znajdzie sobie rozmówcę, który również ma ochotę obgadywać innych za ich plecami. Lepiej nie wiedzieć o tym, co Skorpion wtedy mówi.

Rak

Rak jest przewrażliwiony na własnym punkcie i zawsze się boi, że ktoś może źle go potraktować. Niektóre osoby spod tego znaku nie czekają więc na to, aż ktoś je zaatakuje. Zamiast tego same naśmiewają się z ludzi w swoim otoczeniu, żeby w ten sposób zademonstrować, że nikogo się nie boją. Tak naprawdę jednak drżą ze strachu, że druga strona odpowie im tym samym.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.