Zamknij

Te znaki zodiaku we wrześniu mogą się wzbogacić. Trafi im się jedyna taka okazja w życiu

06.09.2022 15:08

Osoby spod tych znaków zodiaku powinny w najbliższym czasie mieć się na baczności. Niespodziewanie trafią na swoją szansę na bogactwo.

Mężczyzna
fot. Shutterstock

Pod wpływem retrogradacji Merkurego te dwa znaki zodiaku będą mieć sporo problemów uczuciowych, ale ich kariera zawodowa ma szansę rozkwitnąć. Stanie się tak pod warunkiem, że zrobią tę jedną rzecz.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Retrogradacja Merkurego - wrzesień 2022 roku

Retrogradacja Merkurego we wrześniu 2022 roku utrudni nam życie codzienne. Pojawią się problemy w komunikacji, a wiele osób wpadnie przez to w kłopoty miłosne. Zjawisko, które wystąpi na tle gwiazdozbioru Panny i Wagi, może jednak pomóc tym znakom zodiaku przyciągnąć do siebie pieniądze. Muszą jednak pamiętać, by przez kilka najbliższych tygodni powstrzymać się przed zawieraniem z kimkolwiek oficjalnej współpracy.

Te znaki zodiaku we wrześniu mogą się wzbogacić. Trafi im się jedyna taka okazja w życiu

Osoby spod znaku Panny i Wagi w ciągu kilku najbliższych tygodni mogą mieć szansę na odmianę swojego losu. Retrogradacja Merkurego sprawi, że poczują się zmęczone dotychczasowym życiem i zaczną marzyć o zmianach. Pod wpływem tego zjawiska astrologicznego o wiele bardziej niż pozostałe znaki zodiaku zapragną wyrwać się ze swojej sytuacji. Mogą wyrażać przekonanie, że od dawna stoją w miejscu i nie mają możliwości się rozwijać.

Powroty do nierozwiązanych spraw na polu uczuciowym nie będą dla nich zbyt przyjemne. Spotęgują wrażenie, że w ich życiu od dawna nic się nie zmieniło. Mogą marzyć o tym, by zrobić coś szalonego. Nabiorą potrzeby, by odłożyć obowiązki na bok i oddać się jednej ze swoich pasji.

Właśnie wtedy, gdy to zrobią i na chwilę zapomną o obowiązkach, niespodziewanie otrzymają propozycję będącą spełnieniem ich marzeń. Poczują na sobie działanie prawa przyciągania - zyskają szansę, by robić coś, co przyniesie im mnóstwo radości i satysfakcji. Niezależnie od tego, jakie zajęcie wybiorą, w ciągu kilku miesięcy przyniesie im ono ogromne zyski. Stanie się tak pod jednym warunkiem - do połowy października nie powinny podpisywać żadnych umów. W przeciwnym wypadku bezpowrotnie stracą swoją szansę.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?