Zamknij

Te znaki zodiaku w weekend mogą pokłócić się ze swoją drugą połówką. Powinny być teraz czujne

01.07.2022 13:26
Zakochani
fot. Shutterstock

Kobiety i mężczyźni spod tych znaków zodiaku podczas nadchodzącego weekendu mogą mieć problemy w życiu uczuciowym. Jeśli chcą ich uniknąć, muszą uważać na słowa.

Horoskop miłosny na weekend 2-3 lipca 2022 roku wskazuje, że niektóre znaki zodiaku nie będą w stanie porozumieć się z drugą osobą. Astrologowie radzą, by nie poruszać teraz drażliwych tematów w rozmowie.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Horoskop miłosny na weekend 2-3 lipca 2022 roku

Pod wpływem Marsa w nadchodzących dniach możemy być przesadnie wrażliwi na krytykę, a jednocześnie mieć skłonność do formułowania surowych ocen. Łatwo będzie teraz wypowiedzieć słowa, które kogoś zranią. Może to być powodem kłótni z partnerem.

Te znaki zodiaku w weekend mogą pokłócić się ze swoją drugą połówką

Przedstawiciele tych znaków zodiaku powinni teraz zachować czujność:

Panna

Zodiakalna Panna będzie zbyt wymagająca wobec ukochanej osoby. Nie znajdzie w sobie chęci, by z nią współpracować, tylko od razu zasypie ją pretensjami. Partner poczuje się tym onieśmielony i straci nadzieję na szczęście we wspólnym życiu.

Waga

Waga w nadchodzących dniach może mieć tendencję do wchodzenia w rolę ofiary. Przypomni sobie o najbardziej bolesnych przeżyciach z przeszłości, a to wywoła u niej lęk przed zranieniem. Nawet nie zauważy, kiedy zacznie obwiniać ukochaną osobę za coś, czego wcale nie zrobiła.

Byk

Byk podczas weekendu uświadomi sobie, że powinien przeprosić bliską osobę za swoje zachowanie. Zamiast jednak to zrobić, obrazi się za jej krytyczne podejście do relacji. Wyrazi żal, że mogłaby być bardziej wyrozumiała - a jeśli to nie poskutkuje, wytknie jej wszystkie wady. Później będzie tego bardzo żałował. Jeszcze tego samego dnia poczuje, że przesadził.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?