Zamknij

Te znaki zodiaku w weekend czeka nerwowa sytuacja. W ich związku pojawi się zazdrość

29.07.2022 09:20
Zakochani
fot. Shutterstock

Przedstawiciele tych znaków zodiaku w nadchodzący weekend powinni się mieć na baczności. Ich miłosna relacja może nagle się zakończyć.

Horoskop miłosny na weekend 30-31 lipca 2022 roku wskazuje, że niektóre znaki zodiaku przeżyją trudne chwile. Będą one związane z zazdrością o partnera.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Horoskop miłosny na weekend 30-31 lipca 2022 roku

W nadchodzących dniach wiele zakochanych par może wpaść w niespodziewany konflikt. Kryzys w relacji wywoła zazdrość, która będzie w tych dniach odczuwana wyjątkowo silnie. Astrologowie odradzają wszelkie prowokacje, z pozoru niewinne żarty czy droczenie się z partnerem. Szczególnie 3 znaki zodiaku powinny teraz uważać - jest wysoce prawdopodobne, że przekroczą granicę.

Te znaki zodiaku w weekend czeka nerwowa sytuacja. W ich związku pojawi się zazdrość

Właściciele tych znaków zodiaku w najbliższych dniach wyprowadzą partnera z równowagi:

Lew

Lew nie powinien teraz dawać bliskiej osobie do zrozumienia, że w każdej chwili może odejść z kimś innym. Wcale nie pomoże to wynegocjować zdrowych zasad funkcjonowania relacji, a zamiast tego wywoła u partnera strach, od którego nigdy się nie uwolni. Poczuje się tak niepewnie, że wywoła awanturę i zagrozi zerwaniem.

Waga

Zodiakalna Waga może pod wpływem chwili nawiązać flirt z kolegą lub koleżanką z pracy. Nawet jeśli będzie to niewinna rozmowa, przyniesie ona przykre konsekwencje. Druga strona zupełnie inaczej odbierze tę sytuację - nabierze pewności, że pojawiła się szansa na rozpoczęcie bliskiej relacji. Zacznie adorować Wagę na oczach jej partnera.

Panna

Panna w ten weekend zacznie zadzierać nosa. Na wszystkie możliwe sposoby pokaże partnerowi, że czuje się lepsza od niego. Aby mu to udowodnić, postanowi nawiązać kontakt z dawnym obiektem westchnień i udowodnić, jak bardzo mu się podoba. Ukochana osoba nie odbierze tego jednak wcale jako zaproszenia do rywalizacji. Zamknie się w sobie i postanowi cierpieć w samotności.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?