Zamknij

Te znaki zodiaku w ten weekend mogą stracić partnera. Wszystko przez nadchodzącą pełnię Księżyca

20.08.2021 15:22
Zakochani
fot. Shutterstock

Horoskop na pełnię Księżyca w Wodniku 22 sierpnia 2021 roku zapowiada, że niektóre znaki zodiaku mogą teraz rozstać się z ukochaną osobą. Sprawdź, kto znalazł się na liście.

Te znaki zodiaku powinny w ten weekend uważać na słowa i unikać sprzeczek z partnerem. Mogą one doprowadzić do zerwania relacji.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Horoskop na pełnię Księżyca 22 sierpnia 2021 roku

Horoskop na pełnię Księżyca w Wodniku, która będzie miała miejsce w nadchodzącą niedzielę, zapowiada sporo trudności w komunikacji. Niektóre znaki zodiaku będą miały problemy ze znalezieniem porozumienia z partnerem. Staną się przy tym tak nerwowe, że mogą zaproponować rozstanie albo zranić kogoś do tego stopnia, że odejdzie sam. Zobacz, kto powinien najbardziej uważać.

Te znaki zodiaku mogą teraz stracić partnera

Osoby spod tych znaków zodiaku mogą rozstać się z partnerem podczas nadchodzącej pełni Księżyca:

Strzelec

Strzelec popatrzy na swoje życie z nowej perspektywy i nagle uzna, że jego życie wygląda zupełnie inaczej, niż tego chciał. Zacznie się zastanawiać, co powinien zmienić. Szybko uzna, że najbardziej ogranicza go ukochana osoba. Jeśli nad sobą nie zapanuje, może powiedzieć jej, że bez niej byłby o wiele szczęśliwszy. Nie będzie miał racji.

Rak

Rak w najbliższych dniach stanie się obrażalski i przewrażliwiony na swoim punkcie. Najlżejsze słowa krytyki staną się dla niego powodem do wywołania awantury. Podczas kłótni może przestać kontrolować to, co mówi. Może wykrzyczeć partnerowi, że od niego odchodzi. Już po chwili będzie tego żałować.

Byk

Byk w ciągu kilku nadchodzących dni będzie chciał za wszelką cenę postawić na swoim. Zacznie dążyć do tego, by udowodnić, że wszyscy wokół nie mają racji - a on jest najmądrzejszy. Może wyprowadzić tym z równowagi kogoś, na kim bardzo mu zależy. Jeśli nie przeprosi za swoje zachowanie, może stracić tę osobę.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!