Zamknij

Te znaki zodiaku w ten weekend mają szansę naprawić błędy w relacji. Czas wyjaśnić nieporozumienia

18.06.2021 15:18
Zakochani
fot. Shutterstock

Osoby spod tych znaków zodiaku w ciągu kilku najbliższych dni będą miały okazję szczerze porozmawiać z osobą, na której najbardziej im zależy. Nawet jeśli do tej pory nie udawało się im nawiązać z nią nici porozumienia, teraz jest na to szansa.

W ostatnich dniach retrogradacji Merkurego odczuwamy silne zmęczenie, a także mamy wrażenie zagubienia. Jednak właśnie teraz pojawią się pierwsze okazje, żeby wreszcie dojść z kimś do ładu. Te znaki zodiaku odczują to niemal od razu.

Zobacz także: Te znaki zodiaku to najgorsi szefowie. Wymagają od innych za dużo

Te znaki zodiaku w ten weekend mają szansę naprawić błędy w relacji

Osoby spod tych znaków zodiaku w najbliższych dniach poczują się jak nowo narodzone. Trudności w komunikacji, z którymi się borykały, znikną jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki. Nagle pojawi się szansa, by naprawić relację z kimś bliskim.

Nadejście astronomicznego lata wyznacza wejście Słońca w znak Raka. To właśnie zodiakalny Rak i pozostałe znaki żywiołu Wody niedługo klarowniej spojrzą na świat.

Te znaki zodiaku w ten weekend wyjaśnią nieporozumienia

Osoby spod tych znaków zodiaku mogą teraz naprawić bliskie relacje:

Rak

Rak uświadomi sobie, że od dawna angażował się w pewien układ bardziej niż druga strona. Było to toksyczne i wpędzało bliską osobę w poczucie winy. Teraz Raki znajdą siłę i odwagę, by bez żalu uwolnić się z tej relacji.

Skorpion

Skorpion nareszcie zrozumie, co sprawia największą przykrość ukochanej osobie. Nie będzie musiał za to przepraszać - wystarczy, że zmieni swoje zachowanie. Zostanie to docenione o wiele bardziej, niż się spodziewał.

Ryby

Ryby znajdą nić porozumienia z członkami rodziny, z którymi ostatnio w niczym się nie zgadzały. Nagle może się okazać, że tak naprawdę mają ten sam cel. Lepiej ze sobą współpracować.

Zobacz także: Zodiakalny Strzelec po rozstaniu. Zobacz, czego się po nim spodziewać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?