Zamknij

Te znaki zodiaku w sierpniu nie będą miały szczęścia w miłości. Czeka je rozstanie

30.07.2021 11:58
Zakochani
fot. Shutterstock

Horoskop miłosny na sierpień 2021 roku zapowiada spore zmiany w życiu uczuciowym niektórych znaków zodiaku. Zobacz, kto znalazł się na liście.

Te znaki zodiaku w sierpniu 2021 roku mogą rozstać się z bliską osobą. Nadchodzące tygodnie nie będą dla nich przyjemne. Nie powinny teraz podejmować prób budowania związku, bo skończy się to przykrym rozczarowaniem.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Horoskop miłosny na sierpień 2021 roku

Osoby spod tych znaków zodiaku nie będą miały teraz szczęścia w miłości. Spotkają się z odrzuceniem albo uświadomią sobie, że przesadnie idealizowały obiekt swoich uczuć. W ciągu kilku najbliższych tygodni nie uda im się stworzyć z nikim bliskiej relacji, a znajomości rozpoczęte w ostatnim czasie mogą się nagle zakończyć.

Te znaki zodiaku mogą się rozstać z bliską osobą

Osoby spod tych znaków zodiaku czeka przykre rozstanie:

Strzelec

Zodiakalny Strzelec w ciągu kilku nadchodzących tygodni będzie musiał sobie uświadomić, że jego uczucie do bliskiej osoby nie jest odwzajemnione. Aby uniknąć cierpienia, powinien się wycofać z tej znajomości. Na tę chwilę nie ma szans wpłynąć na to, co myśli o nim druga strona. 

Rak

Rak przeżyje w sierpniu miłosne rozczarowanie. Świetnie zapowiadająca się relacja nagle zacznie się rozpadać. Potencjalny partner pokaże wreszcie swoje prawdziwe oblicze i udowodni, że potrafi być bardzo niemiły.

Skorpion

Skorpion odkryje, że najbliższa osoba nie zamierza spełniać jego oczekiwań i robi wszystko po swojemu. Niełatwo będzie się z nią porozumieć. Jeśli jedna strona nie ustąpi, kłótnia skończy się rozstaniem.

Zobacz także: Mężczyzna Baran - co najbardziej lubi w kobietach? Sprawdź, jakiej partnerki szuka