Zamknij

Te znaki zodiaku w sierpniu mogą stracić bliską osobę. Powinny uważać na kłótnie

27.07.2022 14:00
Zakochani
fot. Shutterstock

Horoskop miłosny na sierpień 2022 roku zawiera w sobie ostrzeżenie dla części znaków zodiaku. Mogą pokłócić się z partnerem i tym samym doprowadzić do rozstania.

Właściciele tych znaków zodiaku w najbliższym czasie powinni zadbać o ton swoich rozmów z partnerem. Jeśli zapomną o czułości i ciepłych słowach, mogą znaleźć się w trudnej sytuacji.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Horoskop miłosny na sierpień 2022 roku

Sierpień 2022 roku upłynie nam bardzo przyjemnie, ale pod warunkiem, że nie damy się ponieść emocjom. Część znaków zodiaku stanie się teraz wyjątkowo nerwowa. Może to wpłynąć na relację z partnerem i doprowadzić do wielu spięć. W najbliższym czasie warto więc zastanowić się nad wypowiadanymi słowami.

Te znaki zodiaku w sierpniu mogą stracić bliską osobę

Przedstawiciele tych znaków zodiaku powinni teraz uważać na kłótnie:

Waga

W życiu zodiakalnych Wag wydarzy się wiele niespodziewanych sytuacji. Sierpień przyniesie im sporo zaskoczeń. Chociaż będą one pozytywne, mogą wywołać niepokój i zagubienie. Wagi zwątpią we wszystko, czego do tej pory były pewne. Z tego powodu mogą niesłusznie podejrzewać partnera o niewierność.

Baran

Barany za sprawą Merkurego poczują się teraz zirytowane i niewiele będzie trzeba, by wyprowadzić je z równowagi. Jest wysoce prawdopodobne, że podczas kłótni wypowiedzą o kilka słów za dużo. Jeśli do tego dojdzie, nie będą potrafiły przeprosić.

Panna

Zodiakalne Panny w najbliższym czasie mogą mieć spore trudności z oceną zachowania bliskiej osoby. Nie zrozumieją jej intencji i zaczną narzucać jej własną interpretację sytuacji. Będzie ona niesprawiedliwa i krzywdząca, więc może to doprowadzić do zerwania relacji.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?