Zamknij

Te znaki zodiaku tworzą najbardziej niestabilne związki. Odchodzą i wracają na zmianę

19.01.2022 14:39
Zakochani
fot. Shutterstock

Przedstawiciele tych znaków zodiaku nie potrafią stworzyć stabilnej, szczęśliwej relacji. Często rozstają się z partnerem jedynie po to, by niedługo do niego wrócić.

Przedstawiciele tych znaków zodiaku tworzą burzliwe relacje o niepewnej przyszłości. Nigdy nie wiadomo, czy nadal są z partnerem, czy już zdążyli się z nim rozstać.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Te znaki zodiaku tworzą najbardziej niestabilne związki

Osoby spod tych znaków zodiaku często zrywają z ukochaną osobą jedynie na chwilę. To, co dla innych znaków oznaczałoby definitywny koniec znajomości, dla nich jest tylko chwilowym zawirowaniem. Relacje, jakie tworzą, są chaotyczne i trudne do zrozumienia.

Te znaki zodiaku odchodzą od partnerów i wracają na zmianę

Przedstawiciele tych znaków zodiaku mogą rozstać się z ukochaną osobą tylko na kilka dni:

Waga

Waga potrafi czasem dramatyzować, bo niezwykle łatwo ją zranić. Zawsze jest miła dla innych, więc głęboko przeżywa każdy konflikt. Jeśli partner zaczyna na nią krzyczeć, ucieka i chowa się przed nim przez kilka dni. Kiedy odnawia z nim kontakt, zachowuje się jak gdyby nigdy nic. Jest zdystansowana i pewna siebie.

Baran

Baran nie umie wyobrazić sobie życia bez regularnych kłótni. Uważa, że każdy powinien natychmiast rozładowywać swoje negatywne emocje. Jednak ma też przy okazji skłonność do teatralnych zachowań, takich jak porzucanie kogoś "na zawsze". Już po kilku godzinach zachowuje się tak, jakby nigdy nie miał tego w planach.

Strzelec

Strzelec w związku często tęskni za wolnością. W głębi duszy wolałby móc czasem pobyć sam, nawet jeśli jest w szczęśliwej relacji. Nie miałby nic przeciwko tygodniowi urlopu od swoich miłosnych spraw. Ponieważ jednak nie może go wziąć, decyduje się na rozstanie. Wystarczy jednak tydzień, by zatęsknił za bliską osobą.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?