Zamknij

Dziewczyny spod tych 6 znaków zodiaku to prawdziwe zołzy! Lepiej na nie uważaj

25.08.2020 11:13
Młoda dziewczyna z długimi, czarnymi włosami i tatuażem w czarnym topie na tle żywopłotu
fot. Shutterstock

Kobiety spod tych znaków zodiaku to prawdziwe zołzy i królowe dramatów. Lepiej na nie uważaj!

W niemal każdym serialu lub filmie są "ciemne charaktery". Często są to wredne koleżanki, których z jednej strony nie da się lubić, ale z drugiej - mają w sobie coś przyciągającego. Dla jednych to zołzy, dla innych królowe dramatów, a jeszcze inni potrafią się z nimi dogadać jak nikt inny. Warto jednak na nie uważać, bo potrafią być naprawdę wredne. Okazuje się, że duży wpływ na to ma... znak zodiaku! Kobiety spod tych 6 znaków zodiaku bywają prawdziwymi zołzami.

Zobacz także: Te znaki zodiaku obrażają się o wszystko! Przy nich lepiej nic nie mówić

Te znaki zodiaku to prawdziwe zołzy i królowe dramatów

Na kobiety spod tych 6 znaków zodiaku lepiej uważać. 

1. Baran

Baran lubi, gdy wszyscy skupiają na nim swoją uwagę. Jeżeli tak nie jest, potrafi uprzykrzyć życie tym, którzy mu przeszkadzają. Potrafi rozpoczynać prawdziwe awantury, nie ustąpi, a w dodatku jest bardzo pamiętliwy. Jeżeli mu staniesz na odcisk, możesz pożegnać się z jego sympatią.

2. Byk

Byk ma na tyle silną osobowość, że zawsze musi mieć ostatnie słowo. Podczas kłótni wyciągnie ci wszystkie możliwe argumenty, a co gorsza - nie da ci dojść do słowa. W związku z tym nie będziesz mógł się bronić, z resztą to i tak bez sensu - dziewczyna o tym znaku zodiaku zawsze ma wyrobione zdanie na temat każdego, nawet, jak go nie zna.

3. Rak

Rak lubi grać na emocjach. A najlepsze emocje dla niego to te negatywne. Jest doskonałym psychologiem i wie, gdzie uderzyć, żeby naprawdę zabolało. Dlatego też lepiej uważać, żeby nie dawać mu argumentów do zmieszania nas z błotem. 

4. Lew

Lew wszystko wie najlepiej. Nigdy nie przyzna ci racji, w dodatku nie poczuje się głupio, gdy sprawi ci przykrość. Po prostu przejdzie z tym do porządku dziennego. Wychodzi z założenia, że jego kocha się zawsze i mimo wszystko, dlatego nie musi się starać o to, żeby inni go lubili.

5. Waga

Waga to jeden z najbardziej fałszywych znaków zodiaku. Zatańczy tak, jak zagra mu ktoś osobowością silniejszy od niego. Tym samym potrafi bratać się z tymi złymi, żeby samemu pokazać pazurki. Czasami bywa wręcz chamska w swojej szczerości i potrafi w najmniej oczekiwanym momencie dowalić do pieca. Nawet, gdy sprawa nie dotyczy jej bezpośrednio. 

6. Koziorożec

Koziorożec jest bardzo uparty i też wydaje mu się, że jego racja jest najważniejsza. Dlatego też nie warto wdawać się z nim w dyskusję, bo wyciągnie każdy, nawet najbardziej absurdalny argument, żeby mieć ostatnie słowo. Bywa przy tym arogancki i nieuprzejmy. Dlatego dyskusja z nim często kończy się karczemną awanturą. 

Zobacz także: Faceci spod tych znaków zodiaku nie nadają się do związku. Ta 6 to najgorszy wybór!

Wydaje ci się, że twój znak zodiaku do ciebie nie pasuje? Sprawdź, jak jest naprawdę!

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?