Zamknij

Te znaki zodiaku stworzą w tym miesiącu najlepiej dobrane pary. Będą idealnie dopasowane

07.10.2021 13:36

Horoskop miłosny na październik 2021 podpowiada, z kim mamy szansę stworzyć najszczęśliwszy związek. Trzy pary zodiaków czekają w tym miesiącu wspaniałe chwile.

Zakochani
fot. Shutterstock

Pary spod tych znaków zodiaku w tym miesiącu ani razu się nie pokłócą. Zamiast tego mają szansę przeżyć ze sobą coś naprawdę wyjątkowego.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Horoskop miłosny na październik 2021 roku. Te pary będą najlepiej dopasowane

Październik w 2021 roku będzie miesiącem, w którym najlepsze połączenie stworzą znaki żywiołu Powietrza i Wody. Układ gwiazd sprzyja teraz szczególnie trzem relacjom, więc związki stworzone przez pary spod tych znaków zodiaku będą szczęśliwe i udane.

Pary spod tych znaków zodiaku będą miały szczęście w miłości

Horoskop miłosny na październik 2021 zapowiada, że najlepiej będą się ze sobą czuły te trzy pary znaków:

Ryby i Wodnik

Na początku miesiąca Rybom będzie doskwierała samotność, a Wodnik poczuje się niezrozumiany. Gdy spotkają się po raz pierwszy, natychmiast zapomną o swoim przygnębieniu. Ich relacja stanie się powodem do uśmiechu i sprawi, że odzyskają wiarę w miłość.

Waga i Rak

Wspólnie spędzone wieczory sprawią, że oboje nabiorą ochoty, by na całą jesień ukryć się przed resztą świata. Waga obdarzy Raka czułością, a on w zamian za to pomoże jej poczuć się kochaną i akceptowaną. To będzie związek dwojga ludzi, którzy są dla siebie najlepszymi przyjaciółmi.

Skorpion i Bliźnięta

Tych dwoje w ciągu kilku najbliższych tygodni będzie umiało się porozumieć bez słów. Ludzie zaczną im zazdrościć, że udało im się wypracować taką bliskość. Skorpion obdarzy Bliźniaka pełnym zaufaniem i powie mu o rzeczach, o których nie mówił nikomu od lat.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

loader