Zamknij

Te znaki zodiaku spędzają najwięcej czasu w sieci. Nie rozstają się z telefonem

21.06.2022 15:05
Kobieta
fot. Shutterstock

Osoby spod tych znaków zodiaku są uzależnione od spędzania czasu w sieci. Co chwilę zerkają na telefon i sprawdzają powiadomienia.

Właściciele tych znaków zodiaku budują poczucie własnej wartości na podstawie zgromadzonej liczby serduszek i wiadomości na portalach społecznościowych. Przez to łatwo zapominają o swoim realnym życiu.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Te znaki zodiaku spędzają najwięcej czasu w sieci

Kobiety i mężczyźni spod tych znaków zodiaku mają tendencję do przesadnego skupiania się na tym, co dzieje się w wirtualnym świecie. Ich relacje w sieci nie mają nic wspólnego z tymi, które tworzą na co dzień, a mimo to poświęcają im wiele godzin dziennie. Ciągle sprawdzają, kto odwiedza ich profil i interesuje się publikowanymi tam postami.

Te znaki zodiaku nie rozstają się z telefonem

Osoby spod tych znaków zodiaku ciągle zerkają na swój telefon:

Bliźnięta

Bliźniak nie wyobraża sobie życia bez korespondencji ze znajomymi. Często rozmawia z osobami poznanymi w sieci, wymienia się poglądami albo flirtuje za pośrednictwem aplikacji randkowych. Potrafi odłożyć telefon najwyżej na chwilę. Po kilku minutach nie wytrzymuje i sprawdza, czy otrzymał jakieś nowe powiadomienia.

Skorpion

Skorpion używa Internetu w jednym celu - po to, by śledzić swoich bliskich. Godzinami śledzi ich aktywności, analizuje zachowanie, a także przegląda profile znajomych, z którymi wchodzą w interakcje. Na podstawie zgromadzonych danych potrafi wyciągnąć zupełnie niezgodne z rzeczywistością wnioski. Spędzanie czasu w sieci źle wpływa na jego wyobraźnię.

Rak

Rak publikuje na swoim profilu najwięcej postów w ciągu dnia. Ma tendencję do zdradzania wielu intymnych szczegółów ze swojego życia, opowiada o emocjach, a swoje portrety może zamieszczać nawet codziennie. Co jednak ciekawe, często je później kasuje. Jeśli nie spodobają się jego znajomym, przez resztę dnia jest zestresowany.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?