Zamknij

Te znaki zodiaku są najlepszymi kochankami. W łóżku nie mają sobie równych

Anna Respondek
23.06.2020 11:24
Najlepsi kochankowie
fot. Pexels

Potrafią zadbać o odpowiednią temperaturę w sypialni. 

Znak zodiaku może wiele powiedzieć o człowieku. Z każdego horoskopu dowiadujemy się o osobie czegoś nowego, na przykład, jaka muzyka jest dla nas najodpowiedniejsza, albo które znaki będą najlepszymi żonami lub mężami. Tym razem znawcy tematu zawędrowali do sypialni i wytypowali trzy znaki zodiaku, które według nich są najsprawniejszymi kochankami i zawsze przejmują władzę w sypialni. Czy znajdziesz się na tej liście? 

Zobacz także: Cztery najbardziej agresywne znaki zodiaku

Skorpion

Skorpion jest niezwykle emocjonalny i taki też bywa w łóżku. Potrafi popadać w różne skrajności, jednak seks z nim jest zawsze niezwykle namiętny i pasjonujący. Skorpion nie boi się eksperymentować, lubi sięgać po różne nowości, które jeszcze bardziej podkręcają atmosferę. To on zdobywa i nadaje wszystkiemu rytm.

Byk

Byk nie jest aż tak nieprzewidywalny w łóżku jak Skorpion, jednak zbliżenie z nim jest zdecydowanie bardziej namiętne. Zawsze przejmuje kontrolę, jednak nigdy nie zapomina o potrzebach partnera. W łóżku chce być bezinteresowny, lubi dawać, dlatego trudno mu się oprzeć. 

Baran

Baran kocha spontaniczność i jest w pełni oddany partnerowi i temu co robią. Jest pewny siebie i właśnie dlatego gwarantuje w łóżku niesamowite doznania. Zawsze idzie na całość, nigdy nie decyduje się na półśrodki. W łóżku pozwala poznać swój charakter, seks z nim jest pełen zaskakujących uniesień. 

Zobacz także: Najlepsze żony według znaku zodiaku

ezgif.com-resize (13)
Zagłosuj

Jaki powinien być idealny kochanek?

Liczba głosów:

Zobacz także, jakie kobiety nie podobają się mężczyznom: