Zamknij

Te znaki zodiaku są najbardziej wyzwolone w łóżku. Lubią eksperymentować

03.08.2021 13:33
Zakochani
fot. Shutterstock

Osoby spod tych znaków zodiaku uwielbiają łóżkowe zabawy. One nie mają żadnych zahamowań!

Właściciele tych znaków zodiaku lubią eksperymentować w sypialni... i nie tylko. Możesz przeżyć z nimi niezapomnianą przygodę, o ile nie zawstydzą cię do tego stopnia, że postanowisz uciec.

Zobacz także: Jak uwodzą znaki zodiaku? Sprawdź, czy mu się podobasz

Te znaki zodiaku są najbardziej wyzwolone w łóżku

Osoby spod tych znaków zodiaku mają spore potrzeby seksualne i nie mają oporów przed ich wyrażaniem. Traktują erotyczne igraszki jak naturalny element życia i chcą zdobyć na tym polu jak najwięcej doświadczeń. Kieruje nimi ciekawość, ale często jest to też związane z ich osobowością. Zobacz, kto znalazł się na liście.

Te znaki zodiaku lubią eksperymenty łóżkowe

Osoby spod tych znaków zodiaku mogą cię zaskoczyć swoimi seksualnymi propozycjami:

Strzelec

Strzelec uwielbia przygody. Jest bardzo zmysłowy, namiętny i czuły, ale rzadko zależy mu na stworzeniu relacji na długie lata. Zamiast tego z wielką chęcią będzie się angażował w zabawy z wieloma różnymi osobami.

Skorpion

Astrologowie uważają Skorpiona za jednego z najlepszych kochanków w całym zodiaku. Jego upodobania są jednak dość mroczne - lubi być dominujący i tajemniczy, a w miłości często fascynuje go walka o władzę. Z tego powodu niewiniątka szybko od niego uciekają...

Baran

Baran nie wie, co to pruderia. Myśli o seksie niemal przez całą dobę i przy pierwszym poznaniu może się wydawać dość prymitywny. Kiedy wchodzi z kimś w bliską relację, zachęca drugą osobę do wielu eksperymentów. Podoba mu się sytuacja, w której zachęca kogoś do przekraczania granic.

Zobacz także: Mężczyzna Baran - co najbardziej lubi w kobietach? Sprawdź, jakiej partnerki szuka