Zamknij

Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

30.05.2022 13:23

Osoby spod tych znaków zodiaku mają tendencję do narzucania innym swojego punktu widzenia. Nawet w sprawach miłosnych starają się rozkazywać bliskim.

Zakochani
fot. Shutterstock

Właściciele tych znaków zodiaku już na początku znajomości z kimś, kto im się podoba, mają w głowie ułożony plan. Doskonale wiedzą, co ma ich połączyć z drugą osobą. Starają się narzucić jej tę wizję i nie potrafią znieść sprzeciwu.

Zobacz także: Mężowie spod tych znaków zodiaku to zazdrośnicy. Pilnują żony na każdym kroku

Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości

Przedstawiciele tych znaków zodiaku nie potrafią dać innym czasu na to, by lepiej poznali własne uczucia i podjęli przemyślaną decyzję w sprawie przyszłości relacji. Od początku znajomości wywierają presję na drugiej osobie i starają się nakłonić ją do tego, by zaczęła myśleć jak oni.

Te znaki zodiaku są wywierają presję na innych

Osoby spod tych znaków zodiaku próbują rozkazywać innym w miłości:

Baran

Baran chce dominować wszędzie - także w związku. Uważa się za osobę, której nie wolno odmawiać. Ilekroć ktoś zachowuje się wobec niego z dystansem, postanawia wywalczyć sobie jego sympatię. Jest przy tym niecierpliwy i natarczywy.

Skorpion

Skorpion chce, by miłość w jego życiu graniczyła z obsesją. Pokazuje drugiej osobie, że myśli o niej cały czas i nigdy nie wypuści jej z rąk, nawet jeśli był z nią dopiero na jednym spotkaniu. Trudno go przekonać, by dał jej trochę przestrzeni. Nie rozumie, dlaczego miałby to zrobić. 

Bliźnięta

Bliźniak sądzi, że jest obdarzony silnym darem przekonywania. Jego zdaniem nikt nie może się mu oprzeć. Jeśli więc napotyka opór ze strony potencjalnego partnera, zaczyna stosować taktyki manipulacji, by zmusić go do zmiany zdania.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?