Zamknij

Te znaki zodiaku są najbardziej dopasowane w łóżku. Z nimi przeżyjesz niezapomniane chwile!

05.06.2020 12:16
znaki zodiaku w łóżku
fot. Shutterstock

Na życie miłosne duży wpływ mają znaki zodiaku obydwu partnerów. Sprawdźcie, czy do siebie pasujecie.

Okazuje się, że na życie intymne pary mogą mieć wpływ ich znaki zodiaków. To od nich zależy, jacy jesteśmy w życiu oraz w sypialni. Warto przyjrzeć się temu zagadnieniu nieco uważniej.

Sprawdźcie, które pary znaków zodiaku są idealnymi kochankami  w sypialni.

Znaki zodiaku, które są najbardziej dopasowane w łóżku

Baran i Strzelec

Osoby spod znaku zodiaku Barana mają ognisty temperament. Szukają kochanka, który również będzie mieć ochotę na nietuzinkowe igraszki. Z pewnością odpowiednim partnerem dla nich będzie osoba spod znaku Strzelca. Będzie chętnie eksperymentować, co z pewnością ucieszy Barana.

Byk i Rak

Byki lubią powoli uwodzić swojego partnera. Potrzebują osoby, która zgodzi się na długą grę wstępną. W sypialni ich partner musi lubić kilkugodzinne zabawy. Idealnym do tego typu jest osoba spod znaku Raka. To świetny kochanek, który wykazuje się subtelnością i cierpliwością.

Bliźnięta i Wodnik

Bliźnięta i Wodnik to dwa znaki, które bardzo lubią eksperymentować. Dla Wodnika liczy się tylko dobra zabawa, dlatego będzie idealnym partnerem dla Bliźniąt. Oboje lubią uprawiać seks w nietuzinkowych miejscach. Dzięki wspólnym przygodom z pewnością odkryją swoje ciała na nowo.

Rak i Skorpion

Rak, który jest uzależniony od seksu, szuka kogoś podobnego do siebie. Idealnym partnerem okaże się Skorpion, który równie lubi spędzać długie godziny w sypialni. Kiedy te dwie osoby lepiej się poznają z pewnością puszczą wodze fantazji i przekroczą wszystkie granice.

Strzelec i Lew

Ten specyficzny duet z pewnością będzie idealnym połączeniem w sypialni. Strzelec lubi przejmować kontrolę nad parterem w sypialni, dlatego powinien zainteresować się kimś uległym spod znaku Lwa. To połączenie z pewnością zaspokoi niejedną osobę o wygórowanych wymaganiach.

Panna i Koziorożec

Panna lubi czuć stabilizację w życiu, jedna co zupełnie inaczej jest w sypialni. Jest wyzwolona i pełna namiętności. Jeśli na swojej drodze spotka interesującego Koziorożca, z pewnością mu się podda. Koziorożec zadba o to by w ich wspólnej sypialni, nigdy nie wiało nudą.

Waga i Baran

Połączenie tych dwóch znaków zodiaku to prawdziwa mieszanka wybuchowa. Barany lubią podejmować inicjatywę, dlatego tak świetnie będą pasowa do zachowawczych Wag. W łóżku będą tworzyć zgrany duet, który nigdy się sobą nie znudzi.

Ryby i Skorpion

Ryby to jeden z najbardziej romantycznych znaków zodiaku. W miłości szuka osoby podobnej do siebie, jednak nie jest to takie łatwe. Idealnym kandydatem na partnera jest Skorpion, który odnajdzie się w każdej sytuacji, a w sypialni pokaże swoje namiętne oblicze. Osoby spod znaku Ryb z pewnością nie będą się z nim nudzić.

Co sądzisz o takim dopasowaniu?

Zobacz także: Zabawią się i porzucą. Na te 3 znaki zodiaku lepiej uważać