Zamknij

Te znaki zodiaku rzucają ludziom kłody pod nogi. Często utrudniają życie innym

10.02.2022 15:06

Przedstawiciele tych znaków zodiaku często działają za czyimiś plecami, by odebrać mu szansę na osiągnięcie celu. Mają z tego ogromną przyjemność.

Kobieta
fot. Shutterstock

Osoby spod tych znaków zodiaku czerpią satysfakcję z utrudniania życia innym ludziom. Czują się wspaniale, gdy ktoś traci przez nie powody do uśmiechu.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Te znaki zodiaku rzucają ludziom kłody pod nogi

Właściciele tych znaków zodiaku często snują intrygi mające na celu pozbawienie kogoś szansy na zdobycie szczęścia. Mają tak wiele kompleksów na własnym punkcie, że niemal bez przerwy zazdroszczą znajomym tego, jak układa się ich życie. Wychodzą z założenia, że skoro sami nie czują się szczęśliwi, inni też nie powinni.

Te znaki zodiaku często utrudniają życie innym

Przedstawiciele tych znaków zodiaku lubią odbierać innym powody do uśmiechu:

Skorpion

Skorpion przez całe życie ma żal do większości swoich znajomych. Jest tak pamiętliwy, że potrafi się mścić za przykrości, jakich doznał z ich strony wiele lat temu. Cierpliwie czeka na okazję, by pozbawić kogoś tego, na czym najbardziej mu zależy. Kiedy już może to zrobić, nigdy nie porzuca planu zemsty.

Strzelec

Strzelec często przekonuje znajomych, że osiągnięcie celu, jaki sobie postawili, będzie o wiele trudniejsze, niż im się wydaje. Obawia się tego, że odniosą sukces przed nim, więc chce im to utrudnić. Zdarza mu się zadawać ludziom niewygodne pytania, przez które tracą wiarę w siebie i decydują się zrezygnować ze swoich marzeń.

Bliźnięta

Bliźniak bywa zawistny, bo na każdym kroku porównuje się z innymi. Jeśli czuje, że nie wypada na czyimś tle zbyt dobrze, postanawia doprowadzić do kompromitacji tej osoby. Chętnie rozpowiada na jej temat plotki i wcale nie przejmuje się tym, że nie ma w nich nawet ziarenka prawdy.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?