Zamknij

Te znaki zodiaku powinny uważać. Były partner może namieszać im w życiu

27.09.2022 15:02

Osoby spod tych znaków zodiaku na początku października muszą mieć się na baczności. Jeśli nie będą czujne, ich życie uczuciowe zamieni się w prawdziwy dramat.

Zakochani
fot. Shutterstock

Właściciele tych znaków zodiaku nie będą mieć teraz szczęścia w miłości. Na nowo zainteresuje się nimi ktoś, z kim były wcześniej związane, po czym narobi im sporych kłopotów.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Te znaki zodiaku powinny uważać. Były partner może namieszać im w życiu

Kobiety i mężczyźni spod tych znaków zodiaku mogą w najbliższym czasie doświadczyć nieprzyjemnego spotkania z eks. Nawet jeśli od dawna nie mają kontaktu z byłym partnerem, teraz przeżyją ogromne zaskoczenie. Druga osoba sprawi im wiele przykrości swoim zachowaniem.

Te znaki zodiaku muszą teraz uważać na byłych partnerów

Osoby spod tych znaków zodiaku powinny teraz unikać swoich dawnych miłości:

Ryby

W życiu Ryb wszystko może się teraz odmienić w ciągu zaledwie kilku minut. Wystarczy, że zaakceptują zaproszenie od byłego partnera, nawet jeśli od początku będą miały przeczucie, że nie powinny tego robić. Spotkanie z ukochaną osobą będzie nieudane, a może wywołać poważne konsekwencje.

Byk

Zodiakalny Byk otrzyma teraz drugą szansę od kogoś, kogo wspominał od wielu miesięcy. Będzie jednak tak zestresowany i onieśmielony, że nie znajdzie sposobu, by wyrazić swoje uczucia. Zacznie myśleć o bliskiej osobie niemal przez cały czas, ale jednocześnie straci nadzieję na to, że może ją odzyskać.

Wodnik

W życiu Wodnika pojawi się ktoś, kto już kilka razy złamał mu serce. Może mieć tak doskonale dopracowaną technikę podrywu, że uda mu się przekonać byłego partnera co do swoich dobrych intencji. Nie należy im ufać, bo w rzeczywistości są złe. Druga osoba chce się jedynie dowartościować i udowodnić, że zawsze może odzyskać dawną miłość. Potem ucieknie.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?