Zamknij

Te znaki zodiaku powinny teraz zerwać z przeszłością. Przed nimi niepowtarzalne szanse

14.06.2021 11:49
Kobieta
fot. Shutterstock

Do 22 czerwca 2021 roku trwa retrogradacja Merkurego. To czas, w którym wiele znaków zodiaku pogrąża się we wspomnieniach. Jednak niektórzy z nas właśnie teraz powinni skupić się na tym, co przyniesie przyszłość. Sprawdź, kto znalazł się na liście.

Retrogradacja Merkurego to jedno z najważniejszych zjawisk w astrologii. W tym czasie komunikacja jest utrudniona, łatwo o nieporozumienia, a także o wiele częściej niż zwykle mamy potrzebę rozpamiętywać sprawy z przeszłości. Udaje nam się zauważyć coś, czego nie widzieliśmy kilka miesięcy wcześniej i wyciągnąć wnioski. Ale nie każdy powinien teraz poświęcać na to swój czas.

Zobacz także: Te znaki zodiaku to najgorsi szefowie. Wymagają od innych za dużo

Te znaki zodiaku powinny teraz zerwać z przeszłością

Astrologowie twierdzą, że znaki zodiaku urodzone latem mają teraz niepowtarzalną szansę dokonać w życiu ważnych zmian. Wspomnienia, które będą do nich wracały w ostatnich dniach czerwca, będą stanowiły drogowskaz na przyszłość.

W lipcu i sierpniu pojawią się szanse na to, by spełnić od dawna odczuwane pragnienia. Aby się to udało, te znaki muszą zostawić przeszłość za sobą.

Te znaki zodiaku czekają teraz niepowtarzalne szanse

Osoby spod tych znaków zodiaku mogą teraz zmienić swoje życie:

Rak

Raki, które od dawna pozostają w toksycznym związku, właśnie teraz uświadomią sobie bezsens tej sytuacji. Zaczną zadawać sobie pytanie: "Czy ja coś z tego mam?". Kiedy zauważą, że druga strona przez wiele miesięcy narzucała im krzywdzące dla nich warunki, nie przejmując się przy tym ich odczuciami, postanowią odejść. Wtedy czeka je największe rozczarowanie, bo okaże się, że partner wcale nie próbuje ich przy sobie zatrzymać... Mimo to warto to zrobić. Zrzucając z siebie ten ciężar, Raki stworzą w swoim życiu miejsce dla nowej miłości. Pojawi się już w lipcu.

Lew

Lwy przez cały ostatni rok miały wrażenie, że są niedoceniane. Tej wiosny usłyszały wiele przykrych słów, za które nikt ich nie przeprosił. W ciągu najbliższych kilku tygodni nareszcie do nich dotrze, że wcale nie muszą angażować się w rozmowy z tymi osobami. Czas poszukać nowych znajomych, którzy nie będą sprawiać im przykrości. Znalezienie ich okaże się zaskakująco łatwe. Dlatego nie warto rozpamiętywać tego, ile razy Lwy rozczarowały się w przeszłości. To już nie ma żadnego znaczenia.

Panna

Od jesieni minionego roku Panny przepracowywały się tak bardzo, że zdążyły już zapomnieć, jak to jest zrobić coś tylko dla siebie. Miały wrażenie, że zadania cały czas się mnożą i żaden projekt nie chce się skończyć. Tego lata uda się zamknąć każdą z tych spraw. Jeśli jednak Panny nie znajdą w sobie odwagi, by przeciwstawić się ludziom w swoim otoczeniu, następny rok ich życia będzie wyglądał dokładnie tak samo. Muszą się zastanowić, czego naprawdę chcą i konsekwentnie realizować swój plan. Jeśli nie postawią sobie celu, ktoś im go narzuci.

Zobacz także: Zodiakalny Strzelec po rozstaniu. Zobacz, czego się po nim spodziewać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?