Zamknij

Te znaki zodiaku powinny teraz uważać, by nie pokłócić się z partnerem. W tym tygodniu może się zrobić gorąco

14.01.2021 15:26
Kłócąca się para
fot. Shutterstock

13 stycznia rozpoczął się nów Księżyca w Koziorożcu. Jego wpływ będziemy odczuwać przez kilka najbliższych dni. To sprawi, że niektóre znaki zodiaku mogą mieć ochotę na awanturę. Sprawdź, czy ty lub twój partner jesteście na liście.

Układ planet podczas pierwszego nowiu Księżyca w 2021 roku był frustrujący dla części znaków zodiaku. Waleczny Mars i rewolucyjny Uran stanęły naprzeciwko Saturna. Mogliśmy odczuwać niezadowolenie z tego, jak wygląda nasza codzienność. Wiele osób zaczęło rozmyślać nad tym, czego naprawdę pragną i denerwować się, że marnują czas na wypełnianie nudnych obowiązków. Część znaków zodiaku będzie się z tego powodu złościć przez kilka następnych dni.

Zobacz także: Horoskop zdrowotny na 2021 rok. Na co powinny uważać poszczególne znaki zodiaku?

Te znaki zodiaku mogą się teraz pokłócić z partnerem

Te 3 znaki będą teraz odczuwać napięcie, które może negatywnie wpłynąć na ich związek. Sprawdź, jak uniknąć kłótni.

Strzelec

Za wszelką cenę będzie chciał postawić na swoim. Może obwiniać partnera za swoje problemy i twierdzić, że czuje się przez niego ograniczany. Strzelec nie lubi stosować się do sztywnych zasad ani krytykować swojego postępowania pod kątem tego, czy spełnia czyjeś oczekiwania. W styczniu lepiej zostawić mu tyle swobody, ile tylko zapragnie. W przeciwnym wypadku sam zacznie o nią walczyć.

Byk

Mars i Uran przebywają aktualnie w znaku Byka, zmuszając go do wprowadzenia zmian, na które wcale nie ma ochoty. Może teraz poważnie zwątpić w swoje możliwości. Jeśli partner zacznie wywierać na nim presję, by wziął się w garść i przestał się nad sobą użalać, nie wytrzyma i wybuchnie. Największym marzeniem Byków w styczniu będzie to, by mogli czuć się akceptowani - takimi, jakimi są. W tym miesiącu oceniają samych siebie bardzo surowo. Warto być wobec nich wyrozumiałym.

Skorpion

Księżyc podczas nowiu znalazł się w koniunkcji z Plutonem i porządnie nastraszył zodiakalne Skorpiony. Boją się o siebie i bliskich, a na dodatek nieustannie mają poczucie, że są za wszystko odpowiedzialne. Mogą zaatakować partnera, robiąc mu awanturę o to, że w niczym im nie pomaga. Łatwo będzie teraz od nich usłyszeć: "Wszystko na mojej głowie!". Aby uniknąć takiej rozmowy, wystarczy okazać im wdzięczność za to, jak bardzo się starają. Kiedy zobaczą, że ukochana osoba docenia ich wysiłek, znowu zaczną się uśmiechać.

Zobacz także: Najlepsi sportowcy według znaku zodiaku. Mają piękną sylwetkę i nigdy nie tracą motywacji

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?