Zamknij

Te znaki zodiaku powinny przejść wiosenny detoks. Ich życie wymaga zmian

07.04.2021 13:46
Kobieta
fot. Shutterstock

Wiosenna dieta oczyszczająca i zmiana codziennych nawyków są teraz bardzo potrzebne tym znakom zodiaku. Jeśli o to nie zadbają, będą przemęczone i podatne na choroby.

Początek wiosny to dla wielu osób czas, w którym odczuwają spory przypływ energii. Jednak te znaki zodiaku koniecznie muszą teraz zatroszczyć się o swoje zdrowie. W przeciwnym wypadku przez kilka następnych tygodni będą osłabione.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Te znaki zodiaku powinny przejść wiosenny detoks

Osoby spod tych znaków zodiaku w najbliższych dniach odczują nagły spadek energii. Będzie to wywołane wiosennym przesileniem i zmianą temperatur. Obecny układ planet jest dla nich dodatkowym obciążeniem.

Powinny zdecydować się na wiosenną dietę oczyszczającą i uważnie przyjrzeć się swoim codziennym nawykom. Dobrym pomysłem będzie rezygnacja z przetworzonej żywności, słodyczy i alkoholu. W regeneracji pomoże im codzienna dawka warzyw i owoców.

Zobacz także: Te znaki zodiaku wierzą w przeznaczenie. Szukają swojej drugiej połówki

Te znaki zodiaku muszą teraz zadbać o siebie

Osoby, które posiadają te znaki zodiaku, powinny zadbać o wiosenny detoks.

Strzelec

Strzelce w ciągu kilku ostatnich tygodni były narażone na stres i uciekały od niego, zajadając smutki. Często wybierały dla siebie niezdrowe potrawy, a czekolada zaczęła stanowić podstawę ich diety. Teraz trudno im się od tego odzwyczaić, choć wcale nie potrzebują sztucznie poprawiać sobie nastroju. Najwyższy czas zmienić dietę. Kondycja fizyczna Strzelców wymaga poprawy.

Ryby

Zodiakalne Ryby czują się o wiele bardziej senne niż zazwyczaj. Słońce w Baranie motywuje inne znaki do działania, a one najchętniej spędzałyby pod kołdrą całe dnie. Jest to związane z niedoborem magnezu. Powinny uzupełnić ten pierwiastek, jednocześnie rezygnując z kawy. Przez kilka dni będzie im ciężko, ale już w połowie kwietnia poczują się jak nowo narodzone.

Waga

Wagi po zimie są poważnie odwodnione. Ich organizm jest spragniony, więc zatrzymuje płyny. To sprawia, że czują się ociężałe i senne. Pomoże im codzienny 20-minutowy spacer, zwiększona ilość warzyw w diecie i sok z pokrzywy, który jest bogaty w żelazo.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku zarabiają najmniej pieniędzy. Mają sporo problemów w pracy

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?