Zamknij

Te znaki zodiaku potajemnie nienawidzą innych. Mają w sobie wiele złości

20.04.2021 11:20
Dziewczyna
fot. Shutterstock

Osoby, które posiadają te znaki zodiaku, skrycie odczuwają antypatię w stosunku do innych ludzi. Tylko udają, że kogoś lubią, a w rzeczywistości myślą o nim źle.

Te znaki zodiaku ukrywają swoje prawdziwe odczucia. Często się uśmiechają, jednak ich myśli są ponure. Mają w sobie wiele żalu i nienawiści.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najbardziej dojrzali. To najlepsi mężowie i ojcowie

Te znaki zodiaku potajemnie nienawidzą innych

Osoby spod tych znaków zodiaku nie mają najlepszego zdania o ludziach w swoim otoczeniu. Najczęściej myślą o nich same niemiłe rzeczy.

Ukrywają swoją zazdrość albo tendencję do nadmiernej krytyki. Ich zachowanie jest nieszczere, bo chcą sprawiać wrażenie, jakby lubiły każdego.

Osoby spod tych znaków zodiaku mają w sobie wiele złości

Te znaki zodiaku skrycie nienawidzą większości swoich znajomych:

Panna

Zodiakalna Panna patrzy na innych z wyższością. Odkrywanie cudzych wad i słabości sprawia jej przyjemność. Często wyobraża sobie, jak wytyka komuś błędy albo ośmiesza go publicznie. Jeśli ktoś choć raz wypadł w czymś lepiej od niej, do końca życia rywalizuje z nim w myślach.

Strzelec

Choć z pozoru jest jednym z najsympatyczniejszych znaków zodiaku, Strzelec niemal nieustannie odczuwa silną zazdrość. Cudze sukcesy nigdy go nie cieszą. Ilekroć musi patrzeć na to, że komuś dobrze się powodzi, zaczyna się z nim porównywać. Skrycie życzy mu porażki, rozpadu związku czy utraty pracy.

Rak

Rak jest do tego stopnia przewrażliwiony na swoim punkcie, że do każdego ma o coś żal. Wszyscy jego znajomi i przyjaciele mają na sumieniu jakiś ciężki grzech, o którym zupełnie nie wiedzą. Rak lubi robić z siebie ofiarę, więc pielęgnuje w sobie poczucie krzywdy. W myślach oskarża innych o to, jak bardzo go zranili.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku kochają zwierzęta. Chętnie przygarną kota lub psa

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?