Zamknij

Te znaki zodiaku nigdy nie wybaczają. Lepiej nie zachodzić im za skórę

24.11.2020
Aktualizacja: 24.11.2020 13:10
Zła kobieta
fot. Shutterstock

Znaki zodiaku, które należą do żywiołu Ognia - Baran, Lew i Strzelec - szybko odpuszczają cudze winy. Doskonale radzą sobie z wyrażaniem emocji, więc po wykrzyczeniu swojej złości natychmiast zapominają o problemie. Jednak znaki należące do innych żywiołów tego nie potrafią... O kim mowa? Sprawdź!

"Przepraszam" - to słowo na nich nie działa. Jeśli mają o coś pretensje, nigdy o tym nie zapominają. Z zasady nie wybaczają żadnej doznanej krzywdy - potrafią nosić w sobie urazę przez długie lata i często rozmyślają o zemście. Te znaki zodiaku nie dadzą ci żyć, jeśli zajdziesz im za skórę! Przekonaj się, kogo lepiej nie lekceważyć.

Zobacz także: Co żywioły mówią o waszym związku? Może się okazać, że nie jesteście dobrze dopasowani

Znaki zodiaku, które nigdy nie wybaczają. Nie zadzieraj z nimi!

Te 4 znaki zodiaku są szczególnie pamiętliwe. Zobacz, które znaki zodiaku nigdy nie wybaczają doznanej krzywdy:

1. Skorpion

Osoby spod tego znaku są najbardziej pamiętliwe. Kiedy Skorpion poczuje, że coś go nieprzyjemnie ubodło w czyimś zachowaniu, rozdmucha problem do niebywałej skali. Skorpiony pielęgnują w sobie każdą urazę i obsesyjnie rozmyślają o doznanych krzywdach. Bywają przy tym przewrażliwione na swoim punkcie, a nawet płaczliwe... Ale kiedy już postanowią się zemścić - kryj się, kto może! Staną się bardzo jadowite.

2. Bliźnięta

Bliźnięta to znak zodiaku symbolizujący rozmowę, wymianę myśli. Jednak zupełnie co innego należałoby o nim powiedzieć, kiedy miałoby jednocześnie opisywać urażoną osobę spod znaku Bliźniąt. Ponieważ Bliźnięta mają "gadane", nigdy nie pozwolą się przegadać. Biada każdemu, kto wpadł na podobny pomysł i postanowił udowodnić Bliźniakom, że nie mają racji... Nigdy mu tego nie zapomną i przy każdej możliwej okazji będą wytykać błędy w jego rozumowaniu.

3. Panna

Zodiakalne Panny są z natury bardzo ciepłe i chcą być wyrozumiałe wobec innych. Mimo to uważają, że zawsze wiedzą lepiej! Dlatego jeśli ktoś sprawi im zawód, zapamiętują to z najdrobniejszymi szczegółami i później miesiącami drobiazgowo analizują. Chociaż chciałyby wybaczyć, jest to dla nich trudne - nie mogą przestać myśleć o tym, co się stało. Panna nigdy nie będzie umiała "machnąć ręką" na coś, co okazało się dla niej ważne.

4. Wodnik

Ktokolwiek zna bliżej kobietę albo mężczyznę spod znaku Wodnika, ten doskonale wie, że nic ich tak nie przeraża, jak świat ludzkich emocji. Najchętniej zaprzeczaliby temu, że je w ogóle odczuwają. Starają się kierować zdrowym rozsądkiem i nie jest im łatwo się otworzyć. Jeśli więc to zrobią, a potem spotka ich krzywda, zapragną z powrotem się schować. Zraniony Wodnik za nic w świecie nie da się przekonać, by zaufać jeszcze raz. Do końca życia będzie nosił ranę w sercu.

Zobacz także: Te znaki zodiaku boją się okazywać uczucia. Sprawdź, czy twój partner do nich należy

Znaki zodiaku
Rozwiąż quiz

Sprawdź, którym znakiem zodiaku jesteś naprawdę

Znaki zodiaku

Z którym żywiołem się utożsamiasz?