Zamknij

Te znaki zodiaku nienawidzą rozmów przez telefon. Lepiej wyślij im wiadomość

14.10.2021 12:55
Mężczyzna
fot. Shutterstock

Osoby spod tych znaków zodiaku mają introwertyczne usposobienie i nie mają ochoty na telefoniczne pogaduszki. Ich zdaniem o wiele lepiej jest wysyłać sobie maile i SMS-y.

Te znaki zodiaku należą do osób, które czekają, aż ich smartfon przestanie dzwonić, zanim wyślą wiadomość o treści: "Nie zdążyłem odebrać". Nienawidzą rozmawiać przez telefon i robią to tylko wtedy, kiedy muszą.

Zobacz także: Masz jeden z tych 4 znaków zodiaku? Możesz nigdy nie wyjść za mąż

Te znaki zodiaku nienawidzą rozmów przez telefon

Przedstawiciele tych znaków zodiaku nie czują się komfortowo podczas rozmów telefonicznych. Na myśl o takich, które trwałyby dłużej niż kilka minut, cierpnie im skóra. Prowadzenie konwersacji na głos wolą kojarzyć ze spotkaniem na żywo niż z urządzeniem trzymanym w ręce. Czują się niepewnie, gdy nie widzą twarzy rozmówcy, i często nie wiedzą, jak zareagować na jego wypowiedzi.

Te znaki zodiaku wolą wiadomości od rozmów telefonicznych:

Osoby spod tych znaków zodiaku rzadko odbierają telefony:

Byk

Byki nie cierpią bezsensownej paplaniny i preferują zwięzłe komunikaty. Jeśli już prowadzą z kimś rozmowę, chcą, żeby miała ona treść. Męczy je słuchanie monologów, które można by było zawrzeć w jednym zdaniu. Prowadzenie internetowej korespondencji z ciekawymi osobami sprawia im sporą przyjemność, ale rozmowy telefoniczne uważają za irytujące.

Rak

Rak to jeden z najbardziej nieśmiałych znaków zodiaku. Dopóki nie czuje się przy kimś swobodnie, niezbyt podoba mu się perspektywa prowadzenia rozmów telefonicznych. O wiele łatwiej jest wysłać wiadomość - to mniej stresujące. Ten znak zodiaku obawia się tego, że jego rozmówca łatwiej wyczuje jego emocje. Nie chce się zdradzać z tym, jaki jest wrażliwy, więc zdecydowanie woli pisanie.

Panna

Perfekcjonizm osób spod znaku Panny sprawia, że nie lubią prowadzić rozmów w pośpiechu. Formułowanie odpowiedzi bez namysłu grozi tym, że możemy coś "palnąć" i później się tego wstydzić. Ten znak zodiaku woli być postrzegany jako ktoś, kto zawsze ma błyskotliwe uwagi i ciekawe przemyślenia. Nad treścią wiadomości może się zastanowić, a podczas rozmowy telefonicznej nie ma na to czasu.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!