Zamknij

Te znaki zodiaku nie utrzymują kontaktu ze swoimi eks. Wolą o nich nie pamiętać

13.05.2021 11:36
Zakochani
fot. Shutterstock

Osoby spod tych znaków zodiaku po rozstaniu starają się jak najszybciej zapomnieć o istnieniu byłego partnera. Sprawdź, czy twój eks jest na liście.

Te znaki zodiaku łatwo zapominają o byłych miłościach. Zupełnie ich nie interesuje, co słychać u eks. Po zakończeniu związku skupiają się na swojej przyszłości.

Zobacz także: Te znaki zodiaku wpędzają innych w poczucie winy. Ciągle mają o coś pretensje

Te znaki zodiaku nie utrzymują kontaktu ze swoimi eks

Właściciele tych znaków zodiaku chcą jak najszybciej zapomnieć o osobie, z którą się rozstały. Pogrążanie się we wspomnieniach to ostatnie, na co mają ochotę.

Gdy znajomość zostanie zerwana, robią wszystko, by zacząć myśleć o byłym partnerze z obojętnością. Niewielkie są szanse na to, że kiedykolwiek do niego wrócą.

Te znaki zodiaku łatwo zapominają o byłych miłościach

Osoby spod tych znaków zodiaku nie utrzymują kontaktu z byłymi partnerami:

Lew

Dumny Lew rzadko rozpamiętuje swoje porażki. Jeśli został porzucony, zdradzony lub wykorzystany, można mieć niemal pewność, że w krótkim czasie całkowicie wycofa się z relacji i zapomni o istnieniu byłego partnera. Obojętność to w jego odczuciu najdotkliwsza kara.

Bliźnięta

Bliźnięta pamiętają o eks tylko wtedy, gdy opowiadają komuś o sobie. Wtedy starają się przedstawić historię dawnej miłości w taki sposób, by wypaść jak najlepiej. Jednak na co dzień zupełnie nie interesują się życiem byłego partnera. Flirtują już z kimś innym.

Strzelec

Frywolny Strzelec żyje od przygody do przygody. Nie widzi powodu, by zatrzymywać się w pędzie. Zakończenie związku uważa za naturalną zmianę, która prędzej czy później musiała przyjść. Od tej pory skupia się na rozglądaniu za kolejną znajomością.

Zobacz także: Te znaki zodiaku powinny unikać stresu. Źle wpływa na ich zdrowie

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?