Zamknij

Te znaki zodiaku nie mogą się uwolnić od swoich rodziców. Są od nich zależne przez całe życie

17.01.2022 09:00
Matka
fot. Shutterstock

Osoby spod tych znaków zodiaku mają spore trudności ze znalezieniem sposobu na to, jak uniezależnić się od rodziny. Nawet po czterdziestce czują się jak dzieci.

Przedstawiciele tych znaków zodiaku przez całe życie pozostają zależni od swoich rodziców. Na dodatek wcale nie chcą się od nich oswobodzić.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Te znaki zodiaku nie mogą się uwolnić od swoich rodziców

Osoby spod tych znaków zodiaku nie mają potrzeby zerwania relacji z rodzicami na żadnym etapie życia. Czują się od nich uzależnione i nie potrafią wyobrazić sobie, że zaczęłyby nagle odpowiadać za siebie. Wcale nie marzą o samodzielności.

Te znaki zodiaku przez całe życie są zależne od rodziców

Przedstawiciele tych znaków zodiaku nie potrafią zerwać bliskiej relacji z rodzicami:

Rak

Rak nie spieszy się z założeniem własnej rodziny. Najchętniej pozostałby w rodzinnym domu do końca życia. Mama i tata muszą go namawiać, by się wyprowadził i zaczął samodzielnie funkcjonować. On wcale nie widzi powodu, dla którego miałby to robić. W towarzystwie rodziców czuje się najbezpieczniej.

Skorpion

Skorpion ma obsesyjną potrzebę kontroli i nie umie sobie nawet wyobrazić życia z dala od rodziców. Chce wiedzieć, co się z nimi dzieje i uważa, że jest za nich odpowiedzialny. W rzeczywistości jednak to on szuka u nich opieki i wsparcia - zarówno psychicznego, jak i materialnego.

Baran

Baran uwielbia być rozpieszczany. Jest dość kapryśny i humorzasty, ale jego mama najczęściej wie, jak sobie z tym radzić. Z tego powodu jest do niej mocno przywiązany i niemal nigdy nie chce się z nią rozstawać.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?