Zamknij

Te znaki zodiaku nie lubią wychodzić z domu. Wolą oglądać serial leżąc na kanapie

17.06.2021 12:49
Kobieta
fot. Shutterstock

Osoby spod tych znaków zodiaku mają introwertyczne usposobienie. Najlepiej czują się we własnym domu, w towarzystwie najbliższych.

Astrologowie uważają, że znaki należące do żywiołu Ziemi - Byk, Koziorożec i Panna - to najwięksi domatorzy w całym zodiaku. Bardzo lubią przesiadywać w swoim mieszkaniu i niechętnie je opuszczają.

Zobacz także: Te znaki zodiaku to najgorsi szefowie. Wymagają od innych za dużo

Te znaki zodiaku nie lubią wychodzić z domu

Ziemskie znaki zodiaku cenią sobie poczucie bezpieczeństwa. Dom traktują jak schronienie, w którym mogą ukryć się przed całym światem i gdzie nikt niczego od nich nie chce.

Jeśli nie muszą, nie opuszczają swoich czterech ścian. Bardzo dobrze czują się w samotności. W związku oczekują od partnera, że on także będzie chciał wieść spokojne życie.

Te znaki zodiaku to najwięksi domatorzy

Osoby spod tych znaków zodiaku rzadko wychodzą z domu:

Byk

Byk ceni sobie święty spokój. Lubi mieć własną przestrzeń do pracy i rozmyślań, w której nikt nie będzie mu przeszkadzał. Niewiele jest w stanie zirytować go tak, jak rozpraszające dźwięki. Wieczorem woli poczytać książkę albo obejrzeć film, zamiast wychodzić do znajomych.

Panna

Zodiakalna Panna wybiera najczęściej samotniczy tryb życia. Obecność ludzi ją męczy, bo nieustannie jest pogrążona we własnych myślach. Kiedy ktoś coś do niej mówi, przeszkadza jej w prowadzeniu monologu w głowie. Dopuszcza do siebie tylko te osoby, z którymi naprawdę ma o czym porozmawiać. Sama jednak rzadko proponuje spotkania.

Koziorożec

Pośród znaków należących do żywiołu Ziemi to Koziorożcowi najczęściej zdarza się spędzać czas poza domem, ale wychodzi zazwyczaj tylko na kilka godzin. W swoim mieszkaniu ładuje baterie przed kolejnymi spotkaniami, więc zależy mu na tym, by było pięknie urządzone i idealne do odpoczynku.

Zobacz także: Zodiakalny Strzelec po rozstaniu. Zobacz, czego się po nim spodziewać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?