Zamknij

Te znaki zodiaku nie chcą się z nikim przyjaźnić. Wolą żyć w samotności

26.04.2021 11:57
Kobieta
fot. Shutterstock

Jak żyć bez przyjaciół? Według tych znaków zodiaku odpowiedź na to pytanie jest prosta. Cenią sobie niezależność i nie mają ochoty nawiązywać z nikim bliskich znajomości.

Osoby, które posiadają te znaki zodiaku, rzadko nawiązują bliskie relacje z innymi. Wolą spędzać czas same ze sobą.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najbardziej dojrzali. To najlepsi mężowie i ojcowie

Te znaki zodiaku nie chcą się z nikim przyjaźnić

Osoby spod tych znaków zodiaku nie przepadają za towarzystwem innych ludzi. Zbyt długie przebywanie z nimi jest dla nich męczące. Uparcie strzegą swojej wolności i przeszkadza im, gdy ktoś nie chce tego uszanować.

Najlepiej czują się w samotności, więc zdarza im się unikać wychodzenia z domu.

Osoby spod tych znaków zodiaku wolą wieść samotne życie

Te znaki zodiaku nie mają ochoty nawiązywać przyjaźni z innymi ludźmi.

Panna

Zodiakalna Panna najbardziej ceni sobie ciszę i spokój. Lubi rozmyślać, a paplanie bez sensu ją denerwuje. Jest inteligentna, więc z łatwością zauważa, gdy ktoś kłamie albo próbuje manipulować innymi. Z tego powodu szybko traci zaufanie do ludzi. Zaprzyjaźni się tylko z kimś, z kim będzie mogła szczerze porozmawiać na każdy temat.

Wodnik

Wodnik toleruje towarzystwo wokół siebie tylko pod warunkiem, że nikt nie próbuje pozbawiać go niezależności. Pierwsza oznaka presji i wymagań ze strony otoczenia to dla niego powód, by uciec i schować się przed wszystkimi. Najważniejsze jest dla niego zachowanie swobody. Na każdym kroku udowadnia, że jest wolnym duchem i nikt nie może go do siebie przywiązać. Jeśli zostaje czyimś przyjacielem, robi to z wyboru.

Strzelec

W życiu Strzelca wiele się dzieje. Otacza go sporo znajomych, często jest popularny i lubiany. Mimo to nie potrafi się do nikogo przywiązać. Stałą obecność drugiej osoby odczuwa jako coś, co stwarza w jego życiu przede wszystkim wymagania i obowiązki. Przeraża go to, że będzie musiał się tłumaczyć z braku chęci do rozmowy, spotkań czy udzielenia pomocy. Nawiązuje przyjaźń tylko wtedy, gdy druga osoba zostawia mu duży margines wolności.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku kochają zwierzęta. Chętnie przygarną kota lub psa

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?