Zamknij

Te znaki zodiaku najgorzej znoszą upały. Nienawidzą gorącego lata

28.06.2022 15:26
Kobieta
fot. Shutterstock

Upał to ogromny problem dla tych znaków zodiaku. Gdy temperatura na termometrze przekracza 30 stopni, mają wszystkiego dosyć.

Kobiety i mężczyźni spod tych znaków zodiaku nie cieszą się na myśl o upałach. Kiedy prognozy zapowiadają nadejście wysokich temperatur, oni chcą wiedzieć tylko jedno - jak długo trzeba będzie czekać na deszcz.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Te znaki zodiaku najgorzej znoszą upały

Właściciele tych znaków zodiaku mają zły nastrój, gdy przychodzą upały. Za każdym razem, gdy muszą wtedy funkcjonować bez klimatyzacji, czują się jak na pustyni. Lepiej wtedy nie zawracać im głowy - nie będą mieli siły, by zareagować.

Te znaki zodiaku nienawidzą gorącego lata

Osoby spod tych znaków zodiaku kiepsko znoszą upalne dni:

Rak

Choć może się to wydawać pewnym paradoksem, urodzony w lipcu Rak jako pierwszy ucieka przed słonecznym żarem. W przeciwieństwie do Lwa, znaku urodzonego w sierpniu, woli chłodne lato. Wysokie temperatury go męczą i sprawiają, że staje się drażliwy. Traci wtedy siłę do życia.

Koziorożec

Koziorożec nie znosi upałów, bo wtedy trudno mu zasnąć. Denerwuje go to, że cały czas mu gorąco. Ma wtedy trudności ze skupieniem uwagi, a na dodatek łatwo się męczy. Musi na jakiś czas zrezygnować ze swojego aktywnego trybu życia, przez co jest zirytowany.

Panna

Panna jest znakiem zodiaku, który latem zaczyna tęsknić za jesienią. Z niecierpliwością wyczekuje pierwszych wrześniowych dni, podczas których będzie można założyć kurtkę albo sweter. Podczas upałów źle się czuje ze swoim ciałem. Jej organizm zatrzymuje wodę, przez co nie mieści się w żadne ubrania.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?