Zamknij

Te znaki zodiaku najgorzej zniosą jesień. Będzie dla nich trudnym czasem

27.09.2022 07:00

Horoskop na jesień 2022 roku nie jest zbyt łaskawy dla tych znaków zodiaku. Będą musiały się zmierzyć z wieloma trudnościami.

Horoskop na jesień 2022
fot. Shutterstock

Osoby spod tych znaków zodiaku w nadchodzącym czasie wielokrotnie poczują się rozczarowane tym, co je spotka. Nie będą miały szczęścia ani w życiu prywatnym, ani zawodowym. Jesień może okazać się dla nich bardzo przygnębiająca.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Horoskop na jesień 2022 roku

Jesień w 2022 roku nie będzie szczęśliwa dla części znaków zodiaku. Należą do nich przede wszystkim Barany, Raki i Bliźnięta. W ich życiu nastąpią teraz zmiany, które zepsują im nastrój na długo. Czeka je bardzo trudny czas.

Te znaki zodiaku najgorzej zniosą jesień

Właściciele tych znaków zodiaku będą mieć teraz wiele powodów do zmartwień:

Baran

Baran w październiku bezpowrotnie straci coś, na czym dotąd ogromnie mu zależało. Nie uda mu się tego odzyskać. Dopóki nie pogodzi się z tym, co się wydarzyło, nie odzyska dobrego nastroju. Powinien pamiętać, by w ciężkich chwilach prosić o wsparcie przyjaciół.

Rak

Rak ze zdziwieniem odkryje, że nie powinien ufać osobie, której nigdy by nawet nie podejrzewał o kłamstwo. Ktoś postanowi go oszukać lub wykorzystać. Chociaż będzie to przykre doświadczenie, warto wyciągnąć z niego wnioski. W przyszłości lepiej nie idealizować swoich znajomych.

Bliźnięta

Bliźniak będzie musiał przyznać, że popełnił w tym roku poważny błąd w sprawach miłosnych. Jeśli musiał wybierać pomiędzy dwiema osobami, nie podjął dobrej decyzji. Teraz zacznie tęsknić za kimś, kogo porzucił. Może jednak zabraknąć mu odwagi, by walczyć o tę relację.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?