Zamknij

Te znaki zodiaku mogłyby zdradzić najlepszego przyjaciela. Nie mają żadnych skrupułów

04.01.2022 13:35

Jeśli przyjaźnisz się z osobą urodzoną pod znakiem należącym do żywiołu Powietrza, miej się na baczności. Może cię oszukać i wykorzystać.

Kobieta
fot. Shutterstock

Niektóre znaki zodiaku nigdy nie byłyby w stanie zdradzić bliskiej osoby. Znaki żywiołu Ziemi (Byk, Koziorożec i Panna) są zbyt lojalne, by móc to zrobić. Innym jednak przychodzi to dość łatwo - Wodnik, Bliźnięta i Waga porzucają przyjaciół bez mrugnięcia okiem.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Te znaki zodiaku mogłyby zdradzić najlepszego przyjaciela

Znaki zodiaku należące do żywiołu Powietrza nie przywiązują się do ludzi. Nawet jeśli sprawiają wrażenie zaangażowanych w daną znajomość, w rzeczywistości mają do niej sporo dystansu. Chociaż więc wcale nie są złe z natury i najczęściej mają dobre intencje wobec bliskich, to właśnie one umiałyby zdradzić czyjeś zaufanie, gdyby widziały w tym jakąś korzyść.

Te znaki zodiaku nie mają żadnych skrupułów

Przedstawiciele tych znaków zodiaku zdradzają swoich bliskich:

Waga

Zodiakalne Wagi nie wiążą się z nikim na dobre i na złe. Wiążą się na tak długo, jak długo będzie im miło i przyjemnie. Kiedy w relacji zaczynają się pojawiać problemy, Wagi szybko zapominają o składanych wcześniej obietnicach. Panicznie boją się konfliktów, więc często odchodzą bez słowa. Nie mają wtedy żadnych wyrzutów sumienia, bo szybko zapominają o bliskiej osobie.

Bliźnięta

Bliźnięta niewiele są w stanie na to poradzić - mają egoistyczne nastawienie do ludzi. Często są oni dla nich pionkami w wyimaginowanej grze. Bliźnięta postrzegają innych przez pryzmat tego, co mogą od nich otrzymać. Jeśli przestają widzieć interes w danej znajomości, wymykają się z niej.

Wodnik

Wodniki dystansują się tak szybko, że często są podejrzewane o zupełny brak uczuć. Kiedy wygłaszają wyznania dotyczące miłości czy przyjaźni, mogą robić to w sposób zupełnie pozbawiony emocji. Z łatwością wycofują się z tego, co wcześniej mówiły. Porzucają i zdradzają bliskich, gdy znajomość z nimi zaczyna im się nudzić.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

loader

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.