Zamknij

Te znaki zodiaku mogą znaleźć miłość przed świętami Bożego Narodzenia. Nie spędzą ich samotnie

08.12.2021 15:17
Zakochani
fot. Shutterstock

Osoby spod tych znaków zodiaku w grudniu 2021 roku mają szansę spotkać swoją bratnią duszę. Ten miesiąc będzie dla nich szczęśliwym czasem w miłości.

Te znaki zodiaku nie spędzą ostatnich tygodni 2021 roku w samotności. Nawet jeśli od dłuższego czasu nie były z nikim związane, w najbliższych dniach mają szansę poznać kogoś, kto stanie się im bardzo bliski.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku są najmniej czuli. Zachowują się ozięble

Horoskop miłosny na grudzień 2021 roku

Osoby spod tych znaków zodiaku w ciągu nadchodzących trzech tygodni będą miały wyjątkowe szczęście w miłości. Właśnie teraz mogą przyciągnąć do siebie bliską osobę, z którą stworzą szczęśliwy związek. Jeśli pozostaną w nim do czerwca 2022 roku, czekają je zaręczyny.

Te znaki zodiaku spotkają miłość jeszcze przed świętami Bożego Narodzenia

Osoby spod tych znaków zodiaku w tym miesiącu poznają swoją bratnią duszę:

Byk

Zodiakalny Byk niedługo uzna, że nie musi się już wcale rozglądać za swoją drugą połówką. W grudniu poczuje, że ma tę osobę przy swoim boku. Straci wtedy zainteresowanie innymi i postanowi w pełni poświęcić się tylko jednej znajomości. W sylwestrową noc upewni się co do tego, że jego wybór był słuszny.

Koziorożec

Koziorożec za sprawą Wenus zapragnie zakochać się w kimś na zawsze. Gdy tylko poczuje, że jest na to gotowy, w jego życiu pojawi się osoba, z którą będzie mógł spędzić resztę swoich dni. Te relacja będzie wyjątkowo udana, bo oparta na głębokim porozumieniu dusz.

Lew

Lew wybierze się w tym miesiącu na spotkanie, po którym niczego nie będzie się spodziewał. Już po kilku godzinach uświadomi sobie, jak bardzo się mylił. Druga osoba nie będzie chciała wypuścić go z ramion, a jemu wcale nie będzie się spieszyło do domu. Boże Narodzenie może być dla Lwów czasem, w którym zdecydują się na związek.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku narzucają się mężczyznom. Często wychodzą na zdesperowane

Jesteś Mirandą, Samanthą, Charlotte czy Carrie? Twój znak zodiaku wskazuje, którą postać najbardziej przypominasz.