Zamknij

Te znaki zodiaku mają problem z odchudzaniem!

13.11.2018 12:19
znaki zodiaku odchudzanie
fot. Shutterstock

Te znaki zodiaku mają duże problemy z odchudzaniem. Sprawdź, czy jesteś na naszej liście!

Wiele osób decyduje się na restrykcyjną dietę i mordercze ćwiczenia. Każdy przecież chce prezentować się znakomicie i mieć dobrą kondycję. Nie każdy wie, że to czy schudniesz, zależy od twojego znaku zodiaku.

Znaki zodiaku, które mają problem z odchudzaniem

Baran

  • Osoby spod tego znaku bardzo lubią dania tradycyjne, a co za tym idzie, często wybierają tłuste potrawy. W związku z tym w ich daniach dominuje mięso, które nie należy do niskokalorycznych dań. Ich odchudzanie będzie trwać bardzo długo, ponieważ będą musiały diametralnie zmienić swoją dietę. Powinno znaleźć się w niej zdecydowanie więcej owoców oraz warzyw! Może to być marchew, seler lub bakłażan.

Lew

  • Lwy bardzo lubią podjadać. Zamiast zaspokoić swoje łakomstwo zdrową przekąską, wybierają niezdrowe batoniki oraz chipsy. Osoby spod tego znaku zodiaku powinny zmniejszać porcje jedzonych posiłków. Między posiłkami powinny jeść marchewki, jabłka czy banany.

Strzelec

  • Osoby spod tego znaku zodiaku bardzo lubią pić alkohol. To bardzo niekorzystnie odbija się na ich zdrowiu. Alkohol jest bardzo kaloryczny i to właśnie on jest przyczyną gromadzenia się zbędnych kilogramów. W jadłospisie strzelców nie brakuje słodyczy i tłuszczów zwierzęcych, z których czym prędzej powinno się zrezygnować. Dietę warto uzupełnić o truskawki, maliny oraz jabłka.

Zobacz także: Znaki zodiaku: daty urodzin i horoskop opisowy

Wodnik

  • Zodiakalne wodniki z reguły dbają o dietę. Bardzo często w ich jadłospisie znajdziemy wiele zdrowych produktów, niestety wodniki mają to do siebie, że porcje przyjmowanych dań są zbyt duże. Jeśli chcą schudnąć, muszą je zmniejszyć. Muszą jednak pamiętać, gdyż niedobory w diecie mogą doprowadzić do wielu chorób, które mogą wyrządzić wiele szkód w organizmie.

Ryby

  • Osoby spod tego znaku zodiaku nie spożywają regularnych posiłków. Jest to bardzo duży błąd, ponieważ brak systematyczności w jedzeniu w szczególności na diecie może mieć fatalne skutki. Ryby powinny zdecydować się na bilansowaną dietę, która pomoże im uzyskać upragnioną liczbę na wadze. Jeśli dalej będą wierzyć w diety cud, niestety nie będą zadowolone z efektów.

Bądź na bieżąco! Polub Chillizet na Facebooku

Chcesz wiedzieć, jakie są najgorętsze znaki zodiaku? Odpowiedź na to pytanie, znajdziesz poniżej!