Zamknij

Te znaki zodiaku mają płytkie podejście do miłości. Chcą się tylko dobrze bawić

01.04.2021 13:46
Kobieta
fot. Shutterstock

Osoby, które posiadają te znaki zodiaku, wolą romanse od prawdziwego związku. Nie lubią się angażować.

Niektóre znaki zodiaku chcą zakochać się na całe życie. Byk, Panna czy Koziorożec marzą o tym, by znaleźć partnera, z którym założą rodzinę. Jednak nie wszyscy myślą o miłości w podobny sposób. Zobacz, kto znalazł się na liście tych, którzy boją się zobowiązań.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najczęściej odrzucane. Nikt nie chce się z nimi zadawać

Te znaki zodiaku mają płytkie podejście do miłości

Osoby, które posiadają te znaki zodiaku, w sprawach uczuciowych zachowują się nieodpowiedzialnie. Mogą sporo obiecywać, jednak wcale nie zamierzają podchodzić do związku na poważnie. Nie zależy im na tym, by druga osoba przez nich nie ucierpiała. Jeśli tak się stanie, nie zamierzają przyznać się do winy.

W ich przekonaniu randki są formą rozrywki. Wyznania i czułe słówka, które wtedy wypowiadają, mają tylko pomóc w stworzeniu romantycznej atmosfery.

Te znaki zodiaku bawią się uczuciami innych

Osoby spod tych znaków zodiaku nie potrzebują bliskich i intymnych relacji. Preferują luźne znajomości.

Strzelec

Strzelec nie chce brać niczego na serio. Jego życie to zabawa i niekończąca się przygoda. Często już na początku znajomości informuje, że nie szuka poważnego związku i proponuje przyjacielski układ. Jeśli ktoś planuje skłonić go do zmiany zdania, niedługo później przeżywa gorzkie rozczarowanie.

Bliźnięta

Bliźnięta to jeden z najbardziej niestałych rozchwianych zodiaku. Jest niekonsekwentny, uwielbia flirtować przez Internet i wymieniać z kimś czułe słówka. Niestety najczęściej jest to kilka rozmów prowadzonych w tym samym czasie. Bliźniak następnego dnia nie pamięta, co komu napisał. Kiedy ktoś przypomina mu jego własne wyznania lub obietnice, jest bardzo zdziwiony ich treścią.

Baran

Baran jest znany ze swoich podbojów. W miłości najbardziej lubi rywalizację. Interesuje się trudnymi do zdobycia albo niedostępnymi osobami. Używa wszelkich możliwych środków, żeby zdobyć ich serce. Kiedy już mu się udaje, czuje się znudzony. Bez słowa porzuca osoby, które w sobie rozkochał, i goni za następnym celem.

Zobacz także: Kobiety spod tych znaków zodiaku zarabiają najmniej pieniędzy. Mają sporo problemów w pracy

Szukasz miłości? Sprawdź, kto do ciebie pasuje:

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?