Zamknij

Te znaki zodiaku mają najgorszy charakter. Lepiej nie wybierać ich na przyjaciół

Anna Respondek
20.02.2018
Aktualizacja: 12.11.2019 13:46
Znaki zodiaku
fot. Fotolia

Piękne wnętrze jest ważniejsze niż powierzchowność. Te znaki zodiaku nie mogą się nim pochwalić.

Można powiedzieć, że tyle ile żyje na świecie ludzi, tyle jest charakterów. Choć dzielimy między sobą różne cechy, każdy z nas ostatecznie jest unikatem, którego nie da się podrobić. Choć mogłoby się wydawać, że w XXI wieku najbardziej liczy się powierzchowność, to jednak piękne wnętrze jest znacznie ważniejsze. Jak ostrzegają astrologowie, niektóre znaki zodiaku nie mogą się nim pochwalić. Pięć z nich ma prawdziwie trudny charakter

Zobacz także: Te znaki zodiaku to największe zrzędy. Trzymaj się od nich z daleka

Wodnik

Osoby spod tego znaku zodiaku potrafią być wyjątkowo samolubne, interesowane i bezwzględne. Zazwyczaj patrzą na własne potrzeby i nie przejmują się zdaniem innych. Milszą twarz pokazują tylko wtedy, kiedy mogą mieć z tego jakąś korzyść. Czasem jednak można odnieść wrażenie, że ich zachowanie jest jedynie tarczą, którą osłaniają się przed światem. 

giphy (21)

Koziorożec

Koziorożce nie są takie złe, jednak są prawdziwymi wampirami energetycznymi. Ich skłonności do pesymizmu i czarnowidztwa potrafią zepsuć nawet najfajniejszą atmosferę. Koziorożce są osobami, które nie potrafią cieszyć się niczym, nawet największymi sukcesami. Mają w sobie duże pokłady negatywnej energii.

Panna

Panny zwyczajnie bywają wredne, nie zawsze robią to specjalnie, jednak taka jest ich natura. Są perfekcjonistkami, dlatego właśnie często krytykują innych ludzi. Panny rzadko miewają wyrzuty sumienia i niechętnie przepraszają. Nad nieprzyjemnymi sytuacjami szybko przechodzą do porządku dziennego. Trudno się z nimi przyjaźnić, choć często sprawiają wrażenie osób wrażliwych i skrzywdzonych. 

Bliźnięta

Bliźnięta czasem zachowują się jak dwie różne osoby. Bywają dwulicowe i często zmieniają zdanie. Raz są najlepszymi przyjaciółkami, innym razem zrobią wszystko, żeby ci zaszkodzić. Bliźnięta często nie pomyślą zanim coś zrobią i nie martwią się konsekwencjami. Te zazwyczaj spadają na kogoś innego.

giphy (22)

Lew

Lwy nie liczą się ze zdaniem innych i zazwyczaj skupione są na sobie. Potrafią być niezwykle zaborcze i zazdrosne, dlatego niełatwo buduje się z nimi relacje. Nie zastanawiają się nad tym co mówią, dlatego często bliskich ranią samymi słowami. Choć wiedzą, że mają wady, nie starają się tego zmienić. 

Zobacz także: Osoby z tymi znakami zodiaku będą najlepszymi przyjaciółmi i partnerami. Wszystko dzięki jednej cesze

Zagłosuj

Czy zgadzasz się z opisami tych znaków zodiaku?

Liczba głosów: