Zamknij

Te znaki zodiaku mają dziecinną urodę. Prawie wcale się nie starzeją

28.09.2022 12:19

Właściciele tych znaków zodiaku zaskakują innych swoim wyglądem. Pomimo upływu lat, nie widać po nich żadnych oznak starzenia.

Kobieta
fot. Shutterstock

Przedstawiciele tych znaków zodiaku najczęściej posiadają dziecięce rysy twarzy. Wyróżniają się na tle swoich znajomych i wzbudzają instynkt opiekuńczy u najbliższych.

Zobacz także: Te znaki zodiaku są najbardziej niecierpliwe w miłości. Wywierają presję na innych

Te znaki zodiaku mają dziecinną urodę

Kobiety i mężczyźni spod tych znaków zodiaku wyglądają nad wyraz młodo. Baby face to ich znak rozpoznawczy. Ilekroć ktoś usiłuje odgadnąć ich wiek, daje im "na oko" o 10 lat mniej niż mają w rzeczywistości. Często jednak nie są z tego powodu traktowani poważnie - także przez swoich bliskich.

Te znaki zodiaku prawie wcale się nie starzeją

Osoby spod tych znaków zodiaku mają młodzieńcze rysy twarzy:

Rak

Zodiakalny Rak wygląda tak uroczo, że wszyscy chcą się nim opiekować. Rozczula swoich znajomych i tym samym sprawia, że traktują go jak małe dziecko. Chociaż ma to swoje plusy, bo zawsze może liczyć na czyjeś wsparcie, jednocześnie sprawia mu to przykrość. Niemal każdego dnia ma bowiem wrażenie, że wszyscy mu rozkazują - w każdej sprawie wydają się zorientowani lepiej od niego.

Lew

Lew często ma dziecinne rysy. Prezentuje się tak młodo, że może spędzać czas z o wiele młodszymi osobami. W towarzystwie rówieśników czasem czuje się jednak tak, jakby byli od niego starsi. Przeszkadza mu to, bo nie może narzucić im swojej dominacji.

Strzelec

Strzelec zaczyna się starzeć dopiero po czterdziestce. Wcześniej sprawia wrażenie o wiele młodszego, niż jest w rzeczywistości. Znajomi nie mogą się nadziwić, gdy poznają jego wiek. Większość nie chce mu uwierzyć i często z niego żartuje.

Zobacz także: Mężczyźni spod tych znaków zodiaku chcą żyć spontanicznie. Nie składają partnerce obietnic na przyszłość

Szukasz miłości? Sprawdź, kto najbardziej do ciebie pasuje:

loader
Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]
Rozwiąż quiz

Lew, Ryby, a może Wodnik? Sprawdź, który znak zodiaku jest miłością twojego życia!

Znaki zodiaku: dopasowanie miłosne [QUIZ]

W którym kwartale wypada data twoich urodzin?